Дві сотні фільмів. Програма ювілейного кінофестивалю Молодість 2021

29 травня 2021, 12:45

50-й Київський міжнародний кінофестиваль Молодість цього року розпочнеться 29 травня і буде проходити в гібридному форматі до 6 червня.

Нагадаємо, на початку травня організатори Молодості представили програму майбутнього кінофестивалю, офіційний кампейн і проєкти індустрійної секції. Програма кінофестивалю включатиме до 200 фільмів в Міжнародному та Національному конкурсах, Конкурсі та Позаконкурсній програмі.

Відео дня

Напередодні відкриття 50-го ювілейного КМКФ Молодість, на фінальній прес-конференції, організатори кінофестивалю представили доповнену програму, трейлери кожної з програм, журі та фільм-закриття, а також розповіли про лауреатів почесних нагород від Молодості.

Цього року фестиваль святкує свій 50-річний ювілей, а його офіційний слоган: В роздумах над вічним не пропусти Молодість.

Фільмом-відкриття фестивалю стане картина українського режисера Івана Миколайчука Вавилон ХХ (1980). Фільм в жанрі поетична притча, знятий за мотивами роману Василя Земляка Лебедина зграя, розповідає про перші кроки колективізації в українському селі, а головні ролі в ньому виконали сам Іван Миколайчук та Любов Поліщук.

Фільмом-закриття 50-ї Молодості стане містична стрічка Егрегор режисера Станіслава Капралова, що розповідає історію про древній культ, таємничий орден, який впродовж сотні років утворює містичні Егрегори з енергії та бореться за можливість керувати свідомістю людства та опанувати світ.

Програма 50-го Київського міжнародного кінофестивалю Молодість:

МІЖНАРОДНИЙ КОНКУРС

До нього входять студентська, короткометражна та повнометражна програми.

Студентський конкурс

Програма охоплює перші професійні короткометражні фільми режисерів-студентів. Цього року це 16 фільмів до 45 хвилин, серед яких: ігрові, документальні й анімаційні стрічки.

Вода / Water, Сантьяґо Зерменьо / Santiago Zermeño, Мексика / México, 2020, 14'00″

У проявці / Still Processing, Софі Ромварі / Sophy Romvari, Канада / Canada, 2020, 17'00″

Багаття / The Bonfire, Карлос Саїз / Carlos Saiz, Іспанія / Spain, 2020, 19'00″

Духи та скелі: Азорський міф / Spirits and Rocks: an Azorean Myth, Айлін Ґьокмен / Aylin Gökmen, Швейцарія, Португалія, Бельгія, Угорщина / Switzerland, Portugal, Belgium, Hungary, 2020, 13'30″

Я хочу повернутись, повернутись, повернутись / I Want to Return Return Return, Ельза Розенґрен / Elsa Rosengren, Німеччина / Germany, 2020, 30'00″

Філіпіньяна / Filipiñana, Рафаель Мануель / Rafael Manuel, Сполучене Королівство, Філіппіни / UK, Philippines, 2020, 23'58″

Рік у вигнанні / A Year in Exile, Малаз Уста / Malaz Usta, Туреччина / Turkey, 2020, 18'55″

Свідомий сон / A Lucid Dream, Лі Ю / Li Yue, Китай / China, 29'56″

Кадр з фільму Я і моя товста дупа
Фото: Кадр з фільму Я і моя товста дупа

Я і моя товста дупа / My Fat Arse and I, Єлизавета Письмак / Yelyzaveta Pysmak, Польща / Poland, 2020, 10'06″

Насолода вбивати комах / The Pleasure of Killing Bugs, Леонардо Мартінеллі / Leonardo Martinelli, Бразилія / Brazil, 2021, 10'00″

Достроково / Parole, Войтех Новотний / Vojtěch Novotný, Чехія / Czech Republic, 2020, 20'47″

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Між тобою і Мілаґрос / Between You and Milagros, Маріана Саффон / Mariana Saffon, Колумбія / Colombia, 2020, 20'00″

Хмара й досі тут / The Cloud Is Still There, Міккі Лай / Mickey Lai, UK, Malaysia / Сполучене Королівство, Малайзія, 2020, 18'45″

Дівчина у воді / Girl in the Water, Ші-Ру Хуан / Shi-Rou Huang, Taiwan / Тайвань, 2020, 7'20″

Гидкі каченята / The Ugly Ducklings, Антон Балекджян / Anton Balekdjian, France / Франція, 2020, 24'29″

20−11−7.mp4, Аліна Панасенко / Alina Panasenko, Ukraine / Україна, 2020, 6'05″

Короткометражний конкурс

Програма представляє добірку робіт молодих режисерів зі всього світу: 17 фільмів до 30 хвилин.

Дейвід / David, Зак Вудс / Zach Woods, США / USA, 2020, 11'40″

Феллінетта / La Fellinette, Франческа Фаббрі Фелліні / Francesca Fabbri Fellini, Італія / Italy, 2020, 12'51″

Стефані / Stephanie, Леонардо ван Дійль / Leonardo van Dijl, Бельгія / Belgium, 2020, 14'58″

Чужинка / Foreigner, Люсія Аленьяр Іґлесіас / Lucía Aleñar Iglesias, Іспанія / Spain, 2020, 19'19″

Агнець Божий / The Lamb of God, Девід Пінейро Вісенте / David Pinheiro Vicente, Португалія, Франція / Portugal, France, 2020, 14'34″

Чорне сонце Палермо / Palermo Sole Nero, Жозефін Жуане / Joséphine Jouannais, Франція / France, 2021, 25'00″

Стежка на Ведмежу гору / Bear Hill Path, Тетяна Мучнік / Tatjana Moutchnik, Німеччина / Germany, 2020, 19'08″

Так почалось Антуанове падіння / Thus Began Antoine’s Down-going, Поль Ріґу / Paul Rigoux, Франція / France, 2021, 22'24''

Ходімо в ніч / Into the Night, Каміла Тарабура / Kamila Tarabura, Польща / Poland, 2020, 25'30

Кадр з фільму Шкірка
Фото: Кадр з фільму Шкірка

Траса 65 / Motorway 65, Еві Калоґіропулу / Evi Kalogiropoulou, Греція / Greece, 2020, 14'57″

Шкірка / Peel, Самуель Патті, Сілвейн Монней / Samuel Patthey, Silvain Monney, Швейцарія / Switzerland, 2020, 15'00″

Маленька Португалія / Little Portugal, Віктор Кінтанілья / Victor Quintanilha, Бразилія / Brazil, 2020, 19'52″

Далеко / Faraway, Азіз Зоромба / Aziz Zoromba, Канада / Canada, 2020, 17'58″

Марлон Брандо / Marlon Brando, Вінсент Тіланус / Vincent Tilanus, Нідерланди / Netherlands, 2020, 19'31″

Ящірка / Lizard, Акінола Дейвіс / Akinola Davies, Сполучене Королівство / UK, 2020, 18'27″

Паперушка / Paperushka, Лілія Остапович / Liliia Ostapovych, Україна / Ukraine, 2021, 18'40″

Кімната Батіка / Batik’s Room, Марія Халпахчі / Maria Khalpakhchi, Україна / Ukraine, 2020, 20'00″

Повнометражний конкурс

Зазвичай в міжнародному повнометражному конкурсі налічується близько десятка дебютних фільмів від 60 хвилин і більше, які представляють актуальні тенденції розвитку європейського та світового кіно. Цьогоріч до програми увійшло 12 фільмів.

Стаючи Моною / Becoming Mona, Сабіне Люббе Баккер, Нільс ван Куворден / Sabine Lubbe Bakker, Niels van Koevorden, Нідерланди / Netherlands, 2020, 100'

Абу Омар / Abu Omar, Рой Кріспел / Roy Krispel, Ізраїль, Франція / Israel, France, 2020, 113'

Після любові / After Love, Алім Хан / Aleem Khan, UK / Сполучене Королівство, 2020, 89'

Карнавал / Сarnival, Хуан Пабло Фелікс / Juan Pablo Félix, Аргентина, Бразилія, Чилі, Мексика, Болівія, Норвегія / Argentina, Brazil, Chile, Mexico, Bolivia, Norway, 2020, 95'

Луззу / Luzzu, Алекс Каміллері / Alex Camilleri, Мальта / Malta, 2021, 94'

Залишок / Residue, Мераві Ґеріма / Merawi Gerima, США / USA, 2020, 90'

Кадр з фільму Після любові
Фото: Кадр з фільму Після любові

Шалено живі / Madly in Life, Рафаель Бальбоні, Ан Сіро / Raphaël Balboni, Ann Sirot, Бельгія / Belgium, 2020, 87'

Я працюю на цвинтарі / I Work at the Cemetery, Олексій Тараненко / Oleksii Taranenko, Україна, Польща / Ukraine, Poland, 2021, 100'

Модель Олімпія / Model Olimpia, Фредерік Гамбалек / Frédéric Hambalek, Німеччина / Germany, 2020, 89'

Кельти / Celts, Міліца Томовіч / Milica Tomović, Сербія / Serbia, 2021, 106'

Журливі душі / Longing Souls, Діана Монтенеґро / Diana Montenegro, Колумбія / Colombia, 2020, 88'

Остання ванна / The Last Bath, Девід Бонневіль / David Bonneville, Португалія / Portugal, 2020, 95'

НАЦІОНАЛЬНИЙ КОНКУРС

Короткометражні фільми

У цьогорічній програмі національного конкурсу короткого метру буде показано 16 фільмів до 45 хвилин, що були зняті в Україні або вироблені в копродукції з Україною.

20−11−7.mp4, Аліна Панасенко / Alina Panasenko, Україна / Ukraine, 2020, 6'05″

Одні / The Lonely Ones, Валентина Черкашина / Valentyna Cherkashyna, Україна / Ukraine, 2021, 15'10″

Останній день юності / The Last Day Of Youth, Антон Чистяков, Роман Краснощок / Anton Chystiakov, Roman Krasnoschok, Україна / Ukraine, 2021, 39'57″

Фаза / Phase, Микола Засеєв / Mykola Zaseev, Ukraine / Україна, 2021, 20'00″

Слава / Glory to Mstyslav, Марина Нікольчева, Максим Васянович / Maryna Nikolcheva, Maksym Vasyanovych, Україна / Ukraine, 2020, 27'37″

Сила і Правда / Power&Truth, Роман Бордун / Roman Bordun, Україна / Ukraine, 2020, 5'53''

Територія пустих вікон / Territory of Empty Windows, Зоя Лактіонова / Zoya Laktionova, Україна / Ukraine, 2020, 10'09″

Чотири розмови / Four Talks, Назар Онуфрів / Nazar Onufriv, Україна / Ukraine, 2020, 6'28″

Кадр з фільму Кімната Батіка
Фото: Кадр з фільму Кімната Батіка

Абітурієнт / Applicant, Микита Ігнатьков / Mykyta Ihnatkov, Україна / Ukraine, 2021, 9'25″

Нетерпимість / Intolerance, Станіслав Битюцький / Stanislav Bytiutskyi, Україна / Ukraine, 2020, 17'14″

Мажорка / Rich Bitch, Маргарита Лукіч / Margaryta Lukich, Україна / Ukraine, 2021, 23'48″

Глибока вода / Deep Water, Анна Дудко / Anna Dudko, Україна / Ukraine, 2021, 6'00″

Велотренажер / Stationary Bike, Олексій Овчаренко / Oleksii Ovcharenko, Україна / Ukraine, 2021, 17'55″

Паперушка / Paperushka, Лілія Остапович / Liliia Ostapovych, Україна / Ukraine, 2021, 18'40″

Кімната Батіка / Batik’s Room, Марія Халпахчі / Maria Khalpakhchi, Україна / Ukraine, 2020, 20'00″

Обійми мене / Hold Me, Катя Царик / Katya Tsarik, Україна / Ukraine, 2021, 23'39″

Документальний конкурс

І я там був / And I Was There, Еран Паз / Eran Paz, Ізраїль / Israel, 2020, 65'

Інший берег річки / The Other Side of the River, Антонія Кіліан / Antonia Kilian, Німеччина, Фінляндія / Germany, Finland, 2021, 90'

Портрет про пошуки щастя / A Portrait on the Search of Happiness, Бенджамін Рост / Benjamin Rost, Німеччина, ПАР / Germany, South Africa, 2020, 73'

Діда / Dida, Нікола Іліч, Коріна Швінґрубер Іліч / Nikola Ilić, Corina Schwingruber Ilić, Швейцарія / Switzerland, 2021, 78'

Кадр з фільму Діда
Фото: Кадр з фільму Діда

Гарячі новини / Writing with Fire, Сушміт Ґош, Рінту Томас / Sushmit Ghosh, Rintu Thomas, Індія / India, 2021, 92'

Метаморфоза птахів / The Metamorphosis of Birds, Катаріна Вашконселуш / Catarina Vasconcelos, Португалія / Portugal, 2020, 111'

Родина Росселіні / The Rossellinis, Алессандро Росселліні / Alessandro Rossellini, Італія / Italy, 2020, 100'

Земля Івана / Ivan’s Land, Андрій Лисецький / Andrii Lysetskyi, Україна / Ukraine, 2020, 70'

На глядачів Молодості чекає цілий перелік цікавих фільмів в рамках Позаконкурсної програми. Це і фільми із програми Фестиваль фестивалів, зокрема Вальген Назавжди Жанни Джі Вандерс, Ніч королів Філіпа Лакота, Слухай Ани Роша, а також переможець Берлінале 2021 — фільм Невдалий трах, або Шалене порно Раду Жуде.

Крім того, можна буде переглянути фільми з програм 100: Століття, Варшавська кіношкола, Від Docudays UA з любов’ю, Єрусалимська школа кіно й телебачення імені Сема Шпіґеля, Опівнічний сеанс, Скандинавська панорама.

У програмі Українські прем'єри будуть представлені чотири нових вітчизняних фільми: Боксерське кіно Дмитра Бондарчука, Пульс Сергія Чеботаренко, Внутрішні війни Маші Кондакової та До щастя Вінсента Меттеля.

Повну програму 50-го Київського міжнародного кінофестивалю Молодість дивіться тут

50-й ювілейний Київський міжнародний кінофестиваль Молодість пройде у Києві з 29 травня по 6 червня у гібридному форматі.

Гібридний формат фестивалю передбачає офлайн та онлайн активності. Для гостей передбачені чотири різновиди абонементів Cinephile, Industry, Student и Press. Більше про абонементи за посиланням.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X