У четвер, 6 березня, помер перший бас-гітарист легендарного британського рок-гурту Queen Майк Гроз, повідомив барабанщик групи Роджер Тейлор.
"Так сумно почути про мого старого друга Майка Гроза, якого я вперше почув у групі під назвою The Individuals, коли ми ще були в школі. Він завжди звучав круто. Спочивай з миром", - написав Тейлор на своїй сторінці в Facebook .
На даний момент невідомо, що стало причиною смерті та де помер музикант.
Майк Гроуз приєднався до Queen в 1970 році, він пробув у складі групи кілька місяців, зігравши на трьох концертах. На той момент в групі вже був Фредді Меркьюрі та Брайан Мей. У лютому 1971 року в колектив прийшов новий бас-гітарист - Джон Дікон.
Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook