Atlas Weekend 2019. Повний розклад фестивалю

13 липня 2019, 12:14

П’ятий масштабний музичний фестиваль столиці Atlas Weekend 2019 пройде з 9 по 14 липня на ВДНГ.

У цьому році на дев’яти сценах Atlas Weekend виступлять понад 200 музикантів і колективів з різних країн. Хедлайнерами фестивалю цього року стали Софія Ротару, The Chainsmokers, A$AP Rocky, Black Eyed Peas, Liam Gallagher і Сплін.

Відео дня

НВ STYLE пропонує повну програму і розклад виступів музикантів на Atlas Weekend 2019.

Розклад Atlas Weekend на 9 липня:

Як і в минулі роки, перший день фестивалю Atlas Weekend організатори традиційно зробили безкоштовним для всіх бажаючих. Більш того, на головній сцені можна буде послухати таких легенд української музики як Софія Ротару і Павло Зібров. Подивимося, чи вдасться організаторам переплюнути торішній виступ Олега Винника!

Main Stage

  • 15:02 — 15:12 — SONYA KAY
  • 15:14 — 15:28 — IVAN NAVI
  • 15:42 — 15:52 — TAMERLANALENA
  • 16:18 — 16:34 — Оля Цибульська
  • 16:52 — 17:08 — LAUD
  • 17:10 — 17:20 — KYIVSTONER
  • 17:36 — 18:06 — Злата Огневич
  • 18:08 — 18:18 — Агонь
  • 18:20 — 18:32 — Артем Пивоваров
  • 18:34 — 18:46 — Віталій Козловський
  • 19.00 — 19:26 — ALYOSHA
  • 19:28 — 19:40 — NIKITA LOMAKIN
  • 19:42 — 20:20 — ALEKSEEV
  • 20:22 — 20:52 — Настя Каменських (NK)
  • 20:54 — 21:23 — Без обмежень
  • 21:26 — 21:46 — Павло Зібров
  • 21:48 — 22:18 — DZIZIO
  • 22:20 — 23:00 — Софія Ротару
  • 23:00 — 23:30 — MOZGI

West Stage

  • 15:30 — 16:00 — NRAVITSA PLANET
  • 16:30 — 17:15 — LETAY
  • 17:45 — 18:30 — EPOLETS
  • 19.00 — 20.00 — СКАЙ
  • 21:00 — 22:30 — ONUKA


East Stage

  • 15:30 — 16:00 — VS
  • 16:30 — 17:15 — NEREIS
  • 17:45 — 18:30 — TRANK
  • 19.00 — 20.00 — KARNA
  • 21:00 — 22:30 — O. Torvald

North Stage

  • 15:15 — 15:45 — YEYO
  • 16:15 — 16:45 — KHAYAT
  • 17:15 — 18:00 — LOLITA KOX
  • 18:30 — 19:15 — [O]
  • 20:00 — 21:00 — WARHOLA
  • 22:00 — 2 3: 3 0 — YUKO

Розклад Atlas Weekend на 10 липня:

У цей день головну сцену відкриє представник України на Євробаченні MELOVIN, якого змінить переможниця Євробачення 2018 з Ізраїлю NETTA. Завершать вечір запальні Black Eyed Peas, конкуренцію яким на сусідній сцені складе душевний Tom Odell.

Main Stage

  • 17:00 — 17:45 — MELOVIN
  • 18:30 — 18:55 — NETTA
  • 20:00 — 21:00 — LITTLE BIG
  • 22:30 — 23:45 — BLACK EYED PEAS

West Stage

  • 15:30 — 16:00 — AKINE
  • 16:30 — 17:15 — The Elephants
  • 17:45 — 18:30 — LATEXFAUNA
  • 19.00 — 20.00 — Jamala
  • 21:00 — 22:30 — Tom Odell

East Stage

  • 15:30 — 16:00 — Scream Inc.
  • 16:30 — 17:15 — STONED JESUS
  • 17:45 — 18:30 — HEALTH
  • 19.00 — 20.00 — Tesseract
  • 21:00 — 22:30 — SKINDRED

North Stage

  • 16:15 — 16:45 — NIZKIZ
  • 17:15 — 18:00 — Dog eats dog
  • 18:30 — 19:15 — MadeinTYO
  • 20:00 — 21:00 — 5'NIZZA
  • 22:00 — 23:30 — Dub FX

Night Stage East

  • 23:00 — 00:30 — STAGE ROCKERS
  • 00:30 — 1:30 — ALEX MORPH
  • 1:30 — 03:00 — ATB
  • 03:00 — 4:00 — SAGAN
  • 4:00 — 05:00 — JIMMY CLASH
  • 4:00 — 05:00 — TRICKY GULLIVAN
  • 5:00 — 6:00 — AVADOX

Night Stage Central

  • 23:00 — 00:00 — EWSEI
  • 00:00 — 01:00 — TOKI TOI
  • 1:00 — 02:30 — НЕЙРОМОНАХ ФЕОФАН
  • 2:30 — 3:30 — Чорні БРОВИ & 25 КОП
  • 3:30 — 04:30 — MADISON
  • 04:30 — 5:30 — MIXMASTER GABBER

Розклад Atlas Weekend на 11 липня:

Саме на фестивалі відбудеться перший український концерт американського поп-дуету The Chainsmokers. На маленькій сцені цього дня — не менші улюбленці публіки Курган & Agregat.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Main Stage

  • 17:00 — 17:45 — DA CANDY
  • 18:15 — 19:15 — Matoma
  • 20:00 — 21:00 — Chase & Status
  • 22:15 — 23:45 — The Chainsmokers

West Stage

  • 15:30 — 16:00 — INGRET
  • 16:30 — 17:15 — KADNAY
  • 17:45 — 18:30 — Emika
  • 19.00 — 20.00 — Pianorave
  • 21:00 — 22:30 — The Vaccines

East Stage

  • 15:30 — 16:00 — СТАНЦІЯ СВІТ
  • 16:30 — 17:15 — SINOPTIK
  • 17:45 — 18:30 — Тараканы!
  • 19.00 — 20.00 — FRANK IERO
  • 21:00 — 22:30 — DROWNING POOL

North Stage

  • 17:15 — 18:00 — KУРГАН & AGREGAT
  • 18:30 — 19:15 — SHAHMEN
  • 20:00 — 21:00 — КАЧЕВНІКІ
  • 22:00 — 23:30 — EVERLAST

Night Stage East

  • 23:30 — 00:20 — MARK DEVITE
  • 00:20 — 1:10 — LEAT’EQ
  • 1:10 — 02:00 — CYBORGS
  • 02:00 — 03:00 — SLANDER
  • 03:00 — 4:00 — BORGORE
  • 4:00 — 05:00 — WANNA WAKE
  • 5:00 — 6:00 — BA-BLOW

Розклад Atlas Weekend на 12 липня:

Цього дня на фестивалі виступлять багато українських улюбленців публіки Сергій Бабкін, гурти Один в каное і Вагоновожаті. Закриють день російські рокери Сплін.

Main Stage

  • 17:00 — 17:45 — GREEN GRAY
  • 18:15 — 19:15 — Арсен Мірзоян
  • 20:00 — 21:00 — Сергій Бабкін
  • 22:15 — 23:45 — Сплин

West Stage

  • 15:30 — 16:00 — ATOMIC SIMAO
  • 16:30 — 17:15 — Sasha Boole
  • 17:45 — 18:30 — LAUD
  • 19.00 — 20.00 — MONARCHY
  • 21:00 — 22:30 — Один в каное

East Stage

  • 15:30 — 16:00 — FONTALIZA
  • 16:30 — 17:15 — DETACH
  • 17:45 — 18:30 — Скрябін & Юркеш
  • 19.00 — 20.00 — ЛЯПІС-98
  • 21:00 — 22:30 — KORPIKLAAN

North Stage

  • 16:15 — 16:45 — Фіолет
  • 17:15 — 18:00 — АІГЕЛ
  • 18:30 — 19:15 — вагоноводів
  • 20:00 — 21:00 — TELEPOPMUSIK
  • 22:00 — 23:30 — UNKLE

Night Stage East

  • 23:30 — 00:30 — INCIPIENCE B2B B. KIND
  • 00:30 — 1:30 — DERRICK (FUNKMASTERS)
  • 1:30 — 02:30 — DUB HEAD
  • 2:30 — 3:30 — NOISIA
  • 3:30 — 4:45 — SIGNAL
  • 4:45 — 6:00 — PAN4EZ

Розклад Atlas Weekend на 13 липня:

У п’ятий день на головній сцені повинен виступити американський хіп-хоп виконавець і володар премії Греммі A$AP Rocky. Якщо владнає проблеми з законом, звичайно.

Main Stage

  • 17:00 — 17:30 — KAEF
  • 18:00 — 18:45 — YARMAK
  • 19:30 — 20:30 — ЛСП
  • 22:45 — 23:45 — A $ AP Rocky

West Stage

  • 15:30 — 16:00 — Echo Machine
  • 16:30 — 17:15 — Лера Яскевич
  • 17:45 — 18:30 — Brazzaville
  • 19.00 — 20.00 — Монеточка
  • 21:00 — 22:30 — HOOVERPHONIC

East Stage

  • 15:30 — 16:00 — Space Of Variations
  • 16:30 -17: 15 — Rage For Order
  • 17:45 — 18:30 — Black Peaks
  • 19.00 — 20.00 — Adept
  • 21:00 — 22:15 — Our Last Night

North Stage

  • 15:15 — 15:45 — INDT
  • 16:15 — 16:45 — WAWEWALKRS
  • 17:15 — 18:00 — TOHKA
  • 18:30 — 19:15 — Alina Pash
  • 20:30 — 21:20 — Пошлая Моллі
  • 21:50 — 23:00 — TOMMY CASH

Night Stage Central

  • 23:00 — 00:00 — 2CROOKS
  • 00:00 — 00:45 — RETROAEROBICA
  • 00:45 — 1:30 — SELECTA
  • 1:30 — 02:30 — WIWEK
  • 2:30 — 3:30 — MIKE CERVELLO
  • 3:30 — 04:30 — CESQEAUX
  • 04:30 — 5:15 — CALL 062
  • 5:15 — 6:00 — CHEROS

Розклад Atlas Weekend на 14 липня:

Хедлайнером останнього дня фестивалю стане Ліам Галахер з культового гурту Oasis. На West Stage можна буде послухати ліричного Michael Kiwanuka, відомого саундтреком до серіалу Велика маленька брехня.

Main Stage

  • 17:00 — 17:45 — Bahroma
  • 18:15 — 19:15 — Друга Ріка
  • 20:00 — 21:00 — The Hardkiss
  • 22: 30 — 23:45 — Liam Gallagher

West Stage

  • 15:30 — 16:00 — City of Pines
  • 16:30 — 17:15 — TVORCHI
  • 17:45 — 18:30 — Chelou
  • 19.00 — 20.00 — HAELOS
  • 21:00 — 22:30 — Michael Kiwanuka

East Stage

  • 15:30 — 16:00 — Velikhan
  • 16:30 — 17:15 — Megaherz
  • 17:45 — 18:30 — JINJER
  • 19.00 — 20.00 — Порнофільми
  • 21:00 — 22:15 — THE SUBWAYS

North Stage

  • 15:15 — 15:45 — Fo Sho
  • 16:15 — 16:45 — FREEL
  • 17:15 — 18:00 — Mavi Phoenix
  • 18:30 — 19:15 — Kyivstoner
  • 20:00 — 21:00 — alyona alyona
  • 22:00 — 23:00 — BHAD BHABIE

Night Stage Central

  • 23:00 — 00:00 — DJ WISK
  • 00:00 — 01:00 — Cape Cod
  • 01:00 — 02:00 — Igor Samosud
  • 02:00 — 03:00 — HYBRYD THEORY
  • 03:00 — 4:00 — We are Nuts
  • 4:00 — 05:00 — Deadly Habitz
  • 5:00 — 6:00 — MaiYar

Більш детальний розклад усіх днів Atlas Weekend можна знайти на сайті фестивалю.

Карта Atlas Weekend 2019:

Atlas Weekend

Фото: Atlas Weekend

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо NV
X