«Почали видавлювати із себе сльози». Тарас Цимбалюк висловився про колег, за яких йому соромно
Український актор, зірка серіалів Спіймати Кайдаша та Кріпосна Тарас Цимбалюк розповів, кого зі своїх колег засуджує, а також звернув увагу на основні чесноти українців.
Війна Росії проти України — головні події 3 червня
У своєму Instagram він опублікував фото, зроблене під час участі у телепроєкті Танці із зірками. На знімку, окрім актора, зображені співачки Alyona Alyona, Санта Дімопулос, музиканти Сергій Танчинець, Олег Винник та Олексій Завгородній, а також танцівники Дмитро Дікусар, Яна Заєць, Юлія Сахневич, Макс Леонов та Олена Шоптенко.
«Мені соромно за певний пласт колег. Є елементарні речі, про які на час війни легше «забути» в силу своєї недалекості.
Зараз активно говорять про вчинок Регіни Тодоренко і Нурлана Сабурова. Якщо українка, родом з Одеси, котра навчалася і формувалася в Києві, зараз, перебуваючи в Москві, промовчала — це дно. Це просто аморальне створіння, котре має 8 чи 9 мільйонів підписників. Сабуров, звичайно, її «переплюнув»: вчинок на останньому концерті був настільки підлим і цинічним, що й важко підібрати слова. Він не тільки змусив українців услід за кораблем послати всю його творчість, він поставив себе, щонайменше дурнем перед усім світом, якому не смішно з подій в Україні.
Зараз війна. Складний час диктує дуже серйозні умови: зараз немає відтінків, є чорне і біле. Люди чекають реакції від кумирів. Вимагають позиції. В усі часи політики намагались втягнути інтелігенцію, людей мистецтва до своїх лав, бо вони завжди були ближче до людей. Люди їм довіряли і добровільно записувались у число їх фанатів. У таке напружене сьогодення, на мій погляд, навіть якийсь 18-річний тіктокер, котрий нагрів на своєму безглуздому контенті якусь аудиторію, повинен врешті себе по-дорослому проявити. Коли війна, ніхто не має права мовчати! Потрібно усвідомити: мати тисячні чи мільйонні аудиторії у соцмережах — це не тільки реклама і гроші. Це — величезна відповідальність перед людьми. Навіть мінімальна популярність, це завжди велика відповідальність за людей, котрі тебе чують.
Тому, особисто для мене, багато артистів підтвердили реноме поверхових людей. А тим, хто підтримував нас з першого дня війни, — велика повага. Бо ще є ті, що тиждень мовчали, аналізували, що вона втратять, якщо будуть висвітлювати правду в своїх соцмережах… а потім почали видавлюватиме з себе сльози… тільки забули, що очі народу України оснащились ще більш тверезим поглядом. І фальш тепер помічають навіть підсліпкуваті бабусі. Життя багатьох людей на планеті розділилося на «ДО» і «ПІСЛЯ». Ніхто ніколи не забуде ваше мовчання, бо воно зараз дуже гучно стало в паралель з підтримкою «спецоперації». Тому в майбутньому не дивуйтесь оголеному нерву людей, котрі раніше вам довіряли!" - написав актор.
Також раніше він написав пост, у якому поділився роздумами щодо Тараса Шевченка та чеснот, які характерні українцям.
«Це фото — символізує реальність, нескореність, героїзм, сміливість, підтримку, патріотизм, любов, силу та віру. Саме ці чесноти стали поштовхом для усіх українців, котрі продемонстрували всеоб'ємну єдність. Саме ці чесноти стали неочікуваною стіною для загарбника, котрий розраховував на свій чисельний і нерозумний військовий арсенал.
На фото символ України — Тарас Шевченко і звичайна людина, котра стала уособленням героїзму. На фото — український геній, який своєю творчістю показав біль, силу несправедливість, талант і могутній потенціал нашого народу… а поруч людина, котра береже цю святиню. Це фото відображує, що Тарас Григорович продовжує брати на себе удари і бути поруч з українським народом, який він так любив. Це фото — подяка і шана українців, за те що Шевченко прославив Україну на весь світ.

За все своє коротке життя письменник мав тільки 9 років свободи. Саме тому він чудово розуміє, що таке 9 рік війни. Ніхто ніколи не «заліковував рани» штампованим пам’ятникам совковим вождям. Чому? Бо в тих фігурах і образах ніколи нічого живого не жевріло. Там немає нічого крім примусу, залякувань і пропаганди… ті пам’ятники не ставив народ, їх нав’язувала диктатура. То повнометражна синтетика. Народ, який руками зупиняє танки і оберігає пам’ятники своїх святинь, ніколи не опуститься до рівня лапотників, котрі прийшли мародерити, вбивати і ґвалтувати", — написав актор у описі до фото зруйнованого пам’ятника Тарасу Шевченку у Боородянці.
Нагадаємо, раніше Тарас Цимбалюк відповів на головне питання російської пропаганди. На своїй сторінці в Instagram актор розповів, що насправді відбувалося у 2014 році. За словами Цимбалюка, він уникав провокаційних запитань від росіян, але йому також почали активно писати мешканці Луганщини.
- «Свідомість — це основна зброя». Тарас Цимбалюк показав уривок свого монологу про українців з серіалу Кава з кардамоном
- «Дивом вибралися». Дружина Тараса Цимбалюка Тіна розповіла, як її мама та бабуся виїхали з Маріуполя на пошкодженому обстрілами авто
- «Вдячності - нуль». Тарас Цимбалюк закликав українців не намагатися донести росіянам правду про про війну в Україні