Insta-хроніка. Як знаменитості відзначили Різдво

26 грудня 2018, 10:57

25 грудня християни західного обряду святкували Різдво. Традиційно в це свято люди збираються з найближчими і найріднішими, наряджають ялинку, обмінюються подарунками та їдять традиційні страви.

Цього Різдва футболіст Кріштіану Роналду поділився знімком своєї великої родини, сімейство Кардашьян зробило традиційну святкову листівку з дітьми, які з'явилися на світ цього року, модель Емілі Ратаковскі вирушила на відпочинок в теплі краї, а Хайді Клум в Різдво отримала пропозицію руки і серця від коханого Тома Каулітца в Діснейленді.

Відео дня

НВ STYLE пропонує поглянути, як різдвяні свята відзначили знаменитості:

Девід Бекхем

View this post on Instagram

A post shared by David Beckham (@davidbeckham) on

Сінді Кроуфорд

View this post on Instagram

A post shared by Cindy Crawford (@cindycrawford) on

Олег (Фагот) Михайлюта

View this post on Instagram

A post shared by Oleg My (@fahot) on

Крістіна Агілера

View this post on Instagram

A post shared by Christina Aguilera (@xtina) on

Кріштіану Роналду

View this post on Instagram

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano) on

Кім Кардашян

View this post on Instagram

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Зої Кравіц

View this post on Instagram

A post shared by Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz) on

Принцеса Євгенія

View this post on Instagram

A post shared by Princess Eugenie (@princesseugenie) on

Вілл Сміт

View this post on Instagram

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

Катя Осадча

View this post on Instagram

A post shared by Katya Osadcha (@kosadcha) on

Пріянка Чопра

View this post on Instagram

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra) on

Різ Уізерспун

View this post on Instagram

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Хайді Клум

View this post on Instagram

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

Емілі Ратаковскі

View this post on Instagram

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X