Тясминський каньйон та Холодний яр. Володимир Нечипорук назвав топ-4 місця для подорожі Черкащиною
Нещодавно засновники Ukrainian Fashion Week подружжя Володимир Нечипорук та Ірина Данилевська із родиною відкрили для себе Черкащину.
Пандемія коронавірусу подарувала українцям можливість ближче познайомитися із Україною, і більшість із них так і зробила. Так, родина засновників Ukrainian Fashion Week провела вихідні на Черкащині. НВ попросив генерального продюсера UFW Володимира Нечипорука розповісти, які місця на Черкащині варто відвідати і чому.
«Якщо зібралися подорожувати Черкащиною, то одразу максимально звузьте свої цілі. Або їдьте на 10−15 днів, — порадив він, — Шевченків край, місця сили. Хмельниччина, Коліївщина, Холодний Яр… Від дорожніх вказівників голова йде обертом — Чигирин, Дикий Хутір, Моринці, Канів, Суботів. А є ще Умань, Черкаси… Тому ми дотримувалися свого завчасно прокладеного маршруту.
Місце 1. Корсунь-Шевченківський
Помилувалися Россю із гранітними валунами. Відвідали маєток Лопухіних, навколо якого розбитий красивий парк. Також у місті є цікавий військовий музей, в якому Друга світова війна не звелась до Великої Вітчизняної.

Місце 2. Кам’янка
Біля Кам’янки розташований Тясминський каньйон, якому понад два мільярди років. Лівий берег річки Тясмин нависає над водою гранітними скелями подекуди на 12−15 метрів. У самій же Кам’янці варто відвідати музей Петра Чайковського (нащадка козака Чайки), і парк, яким гуляв Тарас Шевченко.

Місце 3. Холодний Яр
Потім ми відправилися у подорож лісами Холодноярської республіки — зазирнули до реліктового лісового масиву і однойменного урочища. Відвідали Дикий Хутір і побачили тисячолітній Дуб Залізняка, а також село Мельники — столицю Холодноярської республіки.

Місце 4. Канів і Тарасова Гора
На фінал нашої подорожі ми обрали прогулянку по Каневу і піднялися на Тарасову Гору. Якщо на Гору втрапите зранку, то обов’язково заплануйте відвідування Шевченківського музею.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.