«Хочу провести з ним все своє життя». ЛГБТ-військовий написав щемливий пост, де пояснив важливість прийняття закону про одностатеві шлюби

Історія гей-пари військових Івана та Миколи (Фото:Instagram t.i.h.w.d)
На захист України стала велика кількість представників ЛГБТ+ спільноти, які воюють на рівні з гетеросексуалами та бажають, аби їхні права в цивільному житті також були рівними.
Історію однієї з гей-пар військових Івана та Миколая опублікували в Instagram lgbtiqmilitary.
Івану 21 рік. Він військовослужбовець ЗСУ. Вперше одягнув форму хлопець більш ніж два роки тому. Але для цього йому необхідно було пройти довгий шлях особистісного становлення та прийняття своєї орієнтації.
«9 років, саме у цьому віці я почав розуміти про свою орієнтацію. Саме тоді я зіткнувся зі своєю першою проблемою „Що відбувається?!“. Пройшло немало часу, а саме 4 роки. Коли я повністю зрозумів і зафіксував те, що я не такий як всі. Мені подобається хлопець. Але я боявся цих почуттів через своє виховання — сім‘я не зрозуміє, друзі кинуть. Мій страх переріс в психологічну проблему — в 16 років почались перші прояви психологічної нестійкості, нерви, боротьба зі своєю орієнтацією», — розповідає Іван.
Протягом двох років хлопець страждав від неприйняття своєї орієнтації та страху засудження, проте реабілітація психологічного стану, яка проходила три місяці, допомогла молодикові. Після цього він зробив свій перший крок до лав Збройних сил України.
«Я зрозумів, що я чоловік, який має бути для своєї сім‘ї — син, брат, дядько. Який має бути для друзів — друг. Який має бути для товаришів — побратим. Але моє кохання — це моє особисте життя, яке підтримали як мої друзі, мої батьки, так і побратими», — згадує Іван.
Закохався хлопець у також військового на ім'я Микола. Саме з ним Іван баче своє майбутнє та мріє про дітей і спільну щасливу старість.
«Ми будемо кращими батьками для наших дітей, ми будемо кращими синами для наших батьків, я це вам точно кажу. Я готовий на все для нього, перевернути світ, бути кращим. Він моя настанова, як і батьки, моя опора, мій мозок», — наголошує військовий.
Микола під час виконання бойового завдання втратив руку. Проте йому вистачає сили і мужньості далі йти по військовій справі, навчаючи військовослужбовців.
На думку Івана, для таких пар як їхня, дуже важливо мати рівність в цивільному житті та можливість на офіційне створення сім'ї.
«Саме для цього нам потрібно право на одностатевий шлюб. Ми боремося за те, щоб всі пари як ми могли мати сім‘ю, змогу успадкування, офіційний документ про шлюб і найголовніше — мати змогу та право приймати рішення в складних ситуаціях для моєї майбутньої сім'ї: мати право відвідати кохану людину і надати супровідну допомогу при реанімації, приймати рішення щодо складних операцій, і не дай Боже право розпоряджатися тілом тієї людини з котрою пов‘язане моє серце, у випадку будь-якого кінця», — підкреслює військовий.