Найбільші глянцеві видання відмовилися співпрацювати з фотографом Террі Річардсоном через його "сексуальну відвертість"
Це у вівторок підтвердив видавничий дім Condé Nast Britain, повідомляє USA Today.
Заступник директора з реклами Condé Nast Britain Харрієт Робертсон підтвердила інформацію, опубліковану раніше Daily Telegraph, про відмову співпраці з Річардсоном.
52-річний фотограф давно став об'єктом звинувачень у сексуальній експлуатації моделей, яких він фотографує. Сам він неодноразово заперечував ці твердження.
"Всі знімки, які були замовлені або будь-які знімки, які були зроблені, але ще не опубліковані, повинні бути знищені й замінені іншим матеріалом", - йдеться в e-mail Джеймса Вулуха з Condé Nast, який редакція отримала в результаті витоку.

Робертсон підтвердила, що "зміст електронної пошти було процитовано правильно і що Condé Nast International більше не коментує це питання".
Представники Condé Nast в Нью-Йорку відмовилися уточнити, чи заборонили вони Річардсону працювати з американським Vogue та іншими глянцевими ЗМІ медіа-імперії Condé Nast, такими як Vanity Fair, GQ і Glamour.
"Condé Nast нічого не планує в майбутньому з Террі, - йдеться в заяві прес-секретаря Джозефа Лібонаті. - Сексуальні домагання будь-якого роду неприйнятні й не повинні допускатися".

"Террі розчарований, дізнавшись про цей електронний лист, особливо тому, що він раніше говорив про ці старі історії. Він художник, відомий своїми сексуально відвертими роботами, тому багато його професійних взаємодій з об'єктами були сексуальними і відвертими за своєю природою, але всі суб'єкти брали участь за згодою", - заявило джерело з оточення фотографа.
Не повідомляється, чому Річардсон несподівано став персоною нон грата після багатьох років успіху в індустрії моди і видавництв. Але це сталося після скандалу в Голлівуді, викликаного історіями про сексуальне насильство Харві Вайнштейна, звинуваченого більш ніж 50 жінками у сексуальних домаганнях, примусі, нападах або зґвалтуваннях.

Як пише The Guardian, відомий серед моделей як Дядечко Террі, у 1990-х він знімав роботи в "естетиці м'якого порно", включаючи оголеність, недомовленість і відтворені статеві акти.
З 2010 року проти нього висунули численні звинувачення, коли деякі моделі почали публічно описувати епізоди образ, неприпустимих дотиків і сексуальних домагань, які Річардсон нібито дозволяв собі на зйомках.
У 2014 році Річардсон відповів на те, що він назвав "чутками", порівнявши свою різку естетику з фотографіями Роберта Мепплторпа і Хельмута Ньютона, і оголосив, що став жертвою "порочних і перекручених" звинувачень і "емоційного полювання на відьом".
- Читайте також: На компанію Вайнштейна подали перший позов про домагання
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

матеріалів розділу Life