Надінуть крила. 18 моделей, які стануть новими ангелами Victoria's Secret

10 вересня 2018, 12:06

У листопаді відбудеться одне з найбільш феєричних і сексуальних фешн-шоу року - показ Victoria's Secret Fashion Show.

В цьому році до числа беззмінних ангелів бренду приєднаються нові моделі - висхідні зірки світової індустрії моди.

Напередодні Victoria's Secret оголосила імена манекенниць, які вийдуть на подіум в цьому році і стануть новими обличчями всесвітньо відомого бренду нижньої білизни.

Відео дня

Пропонуємо разом з НВ Style познайомитися з 18 моделями, які стануть новими ангелами Victoria's Secret і одягнуть культові крила бренду.

Вінні Харлоу

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Winnie Harlow (@winnieharlow)

Софі Грейс Ровенстін

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sofie Grace Rovenstine (@sofie_rovenstine)

Дакі Той

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Duckie (@duckieofficial)

Келсі Меррітт

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Kelsey Merritt (@kelseymerritt)

Лорена Рей

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Lorena Rae (@lorena)

Шайєнн Майя Карті

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від CHEYENNE MAYA CARTY (@chey_maya)

Джозі Марі Кансеко

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Jos (@josiecanseco)

Аланна Уолтон

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Lani (@alannahwalton)

Мейова Ніколас

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Unicorn (@mayowanicholas)

Ізілда Морейра

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Isilda Moreira (@isildamoreira)

Саба Кож

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від SABAH WITH AN A (@iamsabaah)

Ясмін Вейналдум

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Yasmin Wijnaldum (@yasminwijnaldum)

Майя Коттон

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Maia Cotton (@maiacotton)

Йєша Ходжес

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Iesha Hodges (@ieshahodgesofficial)

Меліе Тіаком

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Mélie Tiacoh (@melie_tiacoh)

Мірта Болт

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Myrthe Bolt (@myrthebolt_)

Віллоу Ханд

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Willow Hand (@ willow.hand)

Седі Ньюман

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від sadie newman (@sadienewman)

[See_also]

Богема 1930-х. Як виглядає особняк ангела Victoria's Secret Лілі Олдрідж
Більше романтики! Victoria's Secret запустив кампанію до Дня святого Валентина
Plus-size модель Ешлі Грем розкритикувала шоу Victoria's Secret

[/See_also]

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Показати ще новини
Радіо НВ
X