Як зірки відзначали Геловін 2018

29 жовтня 2018, 13:39

Джессіка Альба, Джо Джонас, Софі Тернер, Олівія Манн, Сінді Кроуфорд, Джордж Клуні, Лілі Роуз Депп, Періс Хілтон, Ніккі Хілтон Ротшильд і багато інших зірок вже відсвяткували Геловін. Минулими вихідними прокотилася хвиля знаменитих голлівудських костюмованих вечірок.

 

Відшуміли і здивували найнеймовірнішими костюмами і фантазіями традиційна щорічна вечірка Кейт Хадсон в Голлівуді, гучна текіла-паті Cassamigos Halloween Bash і Хелловін журналу V. Дивиться, хто із зірок відвідав ці вечірки і які образи вони вибрали.

Відео дня

Щорічний Геловін Кейт Хадсон

Американський співак Джо Джонас в костюмі персонажа Санса Старк серіалу Ігри Престолів (героїня Софі Тернер) і його наречена британська актриса Софі Тернер в костюмі слона.

Переглянутися цею допіс в Instagram

♡ NEWS> Sophie Turner with Joe Jonas at the Kate Hudson's Halloween Party in Los Angeles.???? : justjared. [@Sophiet @joejonas]

Допіс, Поширення Sophie Turner Source (@sophietcom)

Переглянутися цею допіс в Instagram

MOOD #Joejonas #SophieTurner #Gameofthrones #Halloween

Допіс, Поширення Just Us. (@Jonaticforeverandalways)

Джессіка Альба разом з подругою Келлі Сойєр в костюмах героїв мультсеріалу Флінстоуни.

Переглянутися цею допіс в Instagram

#wilmaandbetty #flinstones #happyhalloween w @kellysawyer

Допіс, Поширення Jessica Alba (@jessicaalba)

Олівія Манн в костюмі Пейк Лін Го з фільму Шалено багаті азіати.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Shoutout to my AMAZING stylist and friend Jessica Paster for sourcing the best #PeikLin costume !! Love you Jess !!! @highheelprncess #crazyrichasians #halloween

Допіс, Поширення Olivia Munn (@oliviamunn)

Дизайнер Рейчел Зоуі в компанії актора Роджера Бермана в костюмах Ельвіри і Тоні Монтана, героїв фільму Обличчя зі шрамом Брайана де Пальми.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Me and my #tonymontana ❤️ @rbermanus #elviraandtony #scarface ✨????????xoRZ

Допіс, Поширення Rachel Zoe (@rachelzoe)

Cassamigos Halloween Bash

Нікі Хілтон Ротшильд вибрала образ своєї сестри Періс Хілтон - це один з найбільш впізнаваних образів Періс Хілтон.

Переглянутися цею допіс в Instagram

21 again tonight! ????????✨✨✨PH vibes #HappyHalloween

Допіс, Поширення Nicky Rothschild (@nickyhilton)

Переглянутися цею допіс в Instagram

????????????????????????????????????????????????

Допіс, Поширення Nicky Rothschild (@nickyhilton)

А сама Періс Хілтон обрала наряд чарівного птаха Фербі.

Переглянутися цею допіс в Instagram

#SpiritAnimal ✨✨????✨✨

Допіс, Поширення Paris Hilton (@parishilton)

Переглянутися цею допіс в Instagram

Amazing! Cosmic Unicornz skirt on @parishilton this weekend! Thank you so much unicorn queen! tap to see other designers❤️ Love you so much ! Cosmicunicornz.com #parishilton

Допіс, Поширення Cosmic Unicornz (@cosmic_unicornz)

Джордж Клуні, Сінді Кроуфорд і Ренді Гребер в костюмах пілотів і стюардеси.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Now boarding: @Casamigos Air ✈️ #casamigoshalloween

Допіс, Поширення Cindy Crawford (@cindycrawford)

Ренді Гребер і Сінді Кроуфонд в образах Девіда Боуін і Деббі Харрі (Blondie).

Переглянутися цею допіс в Instagram

Last night ⚡️⚡️⚡️ #CasamigosHalloween

Допіс, Поширення Cindy Crawford (@cindycrawford)

Репер Diddy і Мішель Трахтенберг в костюмах Доктора Джекілл і Містера Хайда.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Dr. Jekyll & Mr. Hyde are having a "blue steel" competition with @diddy. Who won? #halloween ????

Допіс, Поширення Michelle Trachtenberg (@michelletrachtenberg)

Ліза Рінна і її чоловік Гаррі Хемлін в образах Едді Седжвік і Енді Ворхола.

Переглянутися цею допіс в Instagram

About last night. ???? Andy Warhol and Edie Sedgwick ????

Допіс, Поширення Lisa Rinna (@lisarinna)

Кендалл Дженнер в костюмі дівчинки з фільмів про Остіна Пауерса.

Переглянутися цею допіс в Instagram

We rounded up all the best celebrity Halloween costumes from this weekend . Hit the link in our bio for looks from @kendalljenner , @ncentineo and more. Photo: Bryan Steffy/@ gettyimages

Допіс, Поширення HYPEBAE (@hypebae)

Американський музикант Стів Аокі і модель Ніколь Циммерман в костюмах Джека і Саллі з фільму Кошмар перед Різдвом.

Переглянутися цею допіс в Instagram

thx @taylorjustine for taking this super quick random pic that actually turned out amazing . and thanks for being the "Jack" to my "Sally" baby @steveaoki & most of all thank you @ nikki.paint for absolutely killing it ???? happy Halloweekend u guyssssssss !!!!

Допіс, Поширення Niki Zimz (@nicole_zimmermann)

Переглянутися цею допіс в Instagram

and in the night we'll wish this never ends ???? //???? @danilolewis

Допіс, Поширення Niki Zimz (@nicole_zimmermann)

Кароліна Куркова

Переглянутися цею допіс в Instagram

Have you ever seen Halloween look so good? Tonight with @karolinakurkova #makeup by me @forwardartists using @diormakeup #hair by @carlyxhair #karolinakurkova #dior #halloween

Допіс, Поширення Dana Delaney (@danadelaney)

Джейн Сеймур

Зоуі Кравітц

Переглянутися цею допіс в Instagram

Rise n dine. ????????♀️ (night time is morning for da vamps)

Допіс, Поширення Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz)

Переглянутися цею допіс в Instagram

Mornings suck ????????♀️ (night time is morning time for vamps guys) #vampireawareness

Допіс, Поширення Zoë Kravitz (@zoeisabellakravitz)

V Magazine Halloween Party

Лілі Роуз Депп в костюмі шпрехшталмейстера.

Переглянутися цею допіс в Instagram

Lily at @vmagazine Halloween ???? party by Chanel. #lilyrosedepp

Допіс, Поширення Lily-Rose Depp (@ lilyrose.daily)

Каролін Лоув і Хіт Хатчинс в костюмах Аліси в країні чудес і Чеширського кота.

Переглянутися цею допіс в Instagram

halLOWEen pt1 ???? thank you @vmagazine x @chanelofficial @thestewartofny

Допіс, Поширення Caroline Lowe (@carolinelowe)

Аліна Байкова

Переглянутися цею допіс в Instagram

Firing up #NYC #Vmagazine x #Chanel

Допіс, Поширення Alina Baikova (@alina_baikova)

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook і Instagram

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

Показати ще новини
Радіо НВ
X