Як Джулія Робертс, Сінді Кроуфорд та інші зірки голосували на виборах у США: Insta-хроніка

7 листопада 2018, 10:44
Вы также можете прочесть этот материал на русском языке

Минулого вівторка, 6 листопада, в США відбулися проміжні вибори до конгресу.

Світові знаменитості приєдналися до важливої для країни події і закликали голосувати.

Так, Instagram поповнився знімками американських зірок з традиційними стікерами I voted (Я проголосував), які отримують ті, хто віддав свій голос за одного з кандидатів.

Відео дня

НВ Style публікує Insta-фотозвіт знаменитостей про те, як відбувались вибори в США.

Сінді Кроуфорд

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Cindy Crawford (@cindycrawford)

Джулія Робертс

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Julia Roberts (@juliaroberts)

Джессіка Біл

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Jessica Biel (@jessicabiel)

Джастін Тімберлейк

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Justin Timberlake (@justintimberlake)

Кеті Перрі

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від KATY PERRY (@katyperry)

Дрю Беррімор

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Drew Barrymore (@drewbarrymore)

Різ Уізерспун

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Демі Ловато

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Demi Lovato (@ddlovato)

Сара Мішель Геллар

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Sarah Michelle (@sarahmgellar)

Єва Лонгорія

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Мадонна

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Madonna (@madonna)

Демі Мур

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Demi Moore (@ moore2d)

Наталі Портман

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Natalie Portman (@natalieportman)

Рікі Мартін

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ricky (@ricky_martin)

Зої Салдана

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Zoe Saldana (@zoesaldana)

Insta-хроніка: Тіна Кароль, Кім Кардашьян, Джіджі Хадід, Надя Дорофєєва та інші зірки відзначили Геловін 2018
Insta-хроніка: Як знаменитості проводять останній місяць літа
Insta-хроніка. Як зірки відзначили День незалежності США

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

poster
Підписатись на щоденну email-розсилку
матеріалів розділу Life
Залишайтесь в курсі подій з життя зірок, нових рецептів, краси та моди
Щосереди
Показати ще новини
Радіо НВ
X