Еротична незалежність. Український Playboy не відмовиться від оголених фото
Звістка про те, що керівництво Playboy прийняло рішення покінчити з оголенням сколихнула інтернет і стала одним із найбільш обговорюваних культурних подій тижня.
Експерти всіх мастей зійшлися в дискусії про те, як таке рішення вплине на долю видання, чия історія протягом 62 років була нерозривно пов'язана з фотографіями оголених жінок. Ну а для багатьох шанувальників Playboy така новина стала справжнім розчаруванням.

Головний редактор українського Playboy Влад Іваненко дав ексклюзивне інтерв'ю НВ, в якому поспішив розвіяти побоювання місцевих шанувальників культового видання. "Йшлося про американську версію журналу, - пояснив він. - Playboy в Америці вирішили зробити скоріше естетичним, ніж еротичним".
За його словами, це було непросте рішення для керівництва журналу. "12-річний я дуже розчарований собою нинішнім, - сказав головний редактор американського Playboy Корі Джонс. - Але це правильне рішення".
"Ми ретельно вивчимо всі зміни формату американської версії, і візьмімо звідти найкраще, - коментує Іваненко. - Але дівчата залишаться у нас в тому вигляді, в якому ми звикли їх бачити читачі".
За його словами, ніяких радикальних змін українська версія Playboy не готує. "Ми переглянемо деякі дизайнерські рішення і будемо розвивати онлайн-версію", - пояснює Іваненко.
На питання НВ, чи актуальна для України логіка американського керівництва видання, яке заявило, що "оголення, яке в свій час виділяло Playboy на тлі конкурентів, перестало бути чимось особливим в епоху інтернету" Іваненко відповідає категоричним "ні".
"Це правда, що в інтернеті жінки без одягу представлені досить рясно, - говорить він. - Але не всяка з них сфотографована найкращими фотографами і зімальними командами країни".
В якості одного з пояснень рішення американської редакції називають кризу на рекламному ринку США і падіння тиражів і прибутку Playboy. Але в Україні справи йдуть інакше, розповідає Іваненко. "Ми фактично єдине видання в сегменті чоловічого глянцю, і у нас все блискуче, як для країни в якій криза буквально на кожному кроці".