Вчені розповіли, чому люди відчувають себе ситими

27 листопада 2015, 18:00
У ході останніх досліджень вчені виявили, що в організмі людини за відчуття ситості відповідають бактерії

Вчені Руанського університету, Франція, стверджують, що через двадцять хвилин після їжі бактерії кишкової палички, яка є частиною нормальної мікрофлори кишечника, починають виробляти білок, який відповідає за продукування певного гормону пригнічуючого апетит, пише Huffington Post.

Відео дня

За словами експертів, близько 70 відсотків бактерій людського організму живуть у травній системі. Кожен раз, коли людина їсть, бактерії поглинають поживні речовини, чим сприяють власному розмноженню. В результаті, вчені припускають, що таким чином бактерії сигналізують, що людині треба припинити їсти.

Незважаючи на успіх, експерти заявляють, що вони мають намір продовжити дослідження, оскільки кишкова паличка є лише невеликою частиною мікрофлори кишечника. Вчені вважають, що потрібно також розглянути поведінку інших бактерій під час їжі.

У разі, якщо дослідження покажуть позитивний результат, фахівці значно наблизяться до пошуків можливості контролювати апетит. Вони припускають, що зможуть допомогти людям хворими на ожиріння та іншими розладами, пов'язаними з апетитом.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті

Показати ще новини
Радіо NV
X