Справи кар'єрні. Шість кроків до успішного пошуку роботи після звільнення
Але сувора реальність полягає в тому, що ми не завжди шукаємо роботу з власної волі. З тих чи інших причин кожного з нас можуть звільнити або скоротити. Як правило, це відбувається несподівано і заводить у глухий кут, пише Forbes.
Коли ми різко позбавляємося роботи, ми можемо впадати в паніку і терміново шукати нову роботу. Але не варто поспішати. Підхід "влаштуйся негайно - думай потім" нерідко призводить до незадоволення новою роботою і чергових пошуків.
Будьте розсудливими, добре обдумайте те, якою уявляєте нову роботу. Якщо ви зіткнулися з несподіваним безробіттям, вам буде корисно дізнатися про шість кроків до успішного пошуку роботи.
1. Дайте собі тиждень на "подумати". Якщо ви були повністю задоволені своєю попередньою роботою і шукаєте схоже місце, одразу переходьте до другого кроку.
Але іноді буває так, що ви думаєте і доходите висновку, що минула робота не дуже вам підходила. Якщо вам дійсно було некомфортно, подумайте, в якій іншій сфері діяльності хотіли б себе спробувати.
2. Оновіть резюме. Адаптуйте своє резюме відповідно до нової мети. Переконайтеся, що опис ваших талантів, здібностей і умінь виглядає виграшно.

3. Оптимізуйте свій профіль в LinkedIn. Якщо у досі немає сторінки в цій соціальній мережі для пошуку і встановлення ділових контактів, заведіть її. Відредагуйте своє резюме з використанням ключових слів, які допоможуть потенційним роботодавцям швидше потрапляти саме на ваш профіль. Якщо з минулої роботи ви пішли по-хорошому, попросіть колег написати про вас рекомендацію.
4. Починайте дивитися вакансії. Настав час моніторити сайти з вакансіями, аналізувати пропоновані варіанти і відзначати найбільш цікаві та вигідні для вас пропозиції.

5. Відстежуйте вакансії в соціальних мережах. Дуже часто директори та менеджери компаній публікують інформацію про вакансії на своїх сторінках у Facebook або інших соціальних мережах. У вас вже є резюме з чітким описом умінь, навичок і прикладів робіт. У вас є чудовий профіль в LinkedIn. Будьте впевнені в собі і сміливо пишіть представникам компанії, в якій мрієте працювати.
6. Влаштовуйтеся на роботу. Тепер ви готові до підкорення нових вершин і відкриті для нових ідей. Успішної кар'єри!
Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

матеріалів розділу Life