Секстинг. Які існують правила інтимної переписки — розповідають Кравченко та Мельниченко

Навіщо людям займатися секстингом — подкаст (Фото:Hannah Busing/unsplash)
Ведучі подкасту Інтим пропонувати Ярослава Кравченко та Роман Мельниченко розповідають, як з’явився секстинг, в чому плюси та мінуси інтимної переписки та як убезпечити себе в ній.
Секстинг — це переписка інтимного характеру. Таке спілкування можна вважати прелюдією, в якій люди надсилають одне одному інтимні фото або повідомлення.
Плюси секстингу
Роман Мельниченко наводить декілька прикладів, коли секстинг може бути корисним:
- Якщо люди тільки починають спілкуватися, бачилися декілька раз в реальному житті, то це може бути м’ягкою формою запуску статевих стосунків. Можна через переписку дізнатися бажання та фантазії іншої людини. Це доволі безпечна форма прелюдій.
- Парам, які вже давно в стосунках, секстинг може допомогти оживити ті почуття, які були на початку. Психолог майже всім своїм клієнтам радить час від часу займатися секстингом. Коли людина бачить свого партнера та відчуває увагу з його сторони, між парою посилюється емоційна близькість та еротичне налаштування. Завдяки цьому стосунки стають більш чуттєвими.
Секстинг можна почати з більш повсякденних речей, наприклад, замість того, щоб скинути фото з кавою в Instagram, надіслати його ексклюзивно своєму партнеру. А якщо є бажання поділитися більш відвертою світлиною, то варто замислитися про найбільш доречний час, щоб ваше фото випадково не побачив хтось ще, хто в цей момент буде поруч з вашою коханою людиною.
Які інтимні листи писав Симоненко своїй дружині, в чому полягають правила безпеки в секстингу та як незвична переписка може врятувати шлюб — слухайте в програмі Інтим пропонувати.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

матеріалів розділу Life