Постійно розпродані. Українські прапори стали найбільш затребуваними в світі
Спеціалізовані виробники та власники магазинів повідомляють про підвищений попит на синьо-жовті прапори через активну підтримку українців.
Після початку повномасштабної війни українські прапори почали з'являтися не лише на флагштоках офіційних установ, а й на вікнах, балконах та входах багатьох будинків, господарі яких хочуть продемонструвати свою солідарність з українцями. Тому компанії, які виробляють прапори, почали помічати безпрецедентно підвищений попит на прапор однієї конкретної країни, яка не є країною їх проживання.
Декілька британських веб-сайтів, які продають прапори, повідомляють про те, що тепер постійно виробляють синьо-жовті прапори, а також «постійно їх розпродують».
Співробітник британської компанії Flagmakers розповів BBC: «Я працюю тут вісім років і жодного разу не продав жодного українського прапора до того, як усе це почалося. Ми розпродали їх за лічені дні, коли почалася війна, і тепер ми постійно робимо їх на замовлення».
Виробники із Честерфілду, Дербішир, також заявили, що з лютого продали близько 400 українських прапорів, оскільки люди вивішують їх біля своїх будинків, магазинів та на центральних вулицях. При цьому найбільшими та постійними покупцями є адміністративні установи та готелі.

У лютому та березні канадська компанія World of Maps створила та продала 155 українських прапорів, що є найбільшою кількістю прапорів однієї країни, яку вони колись продавали, за винятком прапорів Канади на День Канади.
«Кількість прапорів, проданих за останні два місяці, перевищила звичайну кількість у 10 разів. Вони є потужними символами країни. Просто мати прапор України — це вже багато про що говорить», — розповів Грін Томс, власник компанії World of Maps.
Високий попит на українські прапори — джерело гордості та смутку і для виробників прапорів Ньюфаундленду, Португалія. За перший тиждень вторгнення Росії компанія Windco Flags продала близько 50 українських прапорів, після чого замовлень з'явилося ще більше. Першими прапори купили адміністративні установи регіону, проте незабаром їх почали шукати директори шкіл, магазини, адміністративні установи інших провінцій та звичайні жителі, котрі хочуть продемонструвати свою підтримку.
Швачка Донна Томас зізналася в інтерв'ю CBC News, що виготовлення прапорів викликає змішані почуття: горе від того, через що проходить Україна, та гордість за підтримку, яку країни надали жителі Ньюфаундленду та Лабрадору.

До початку повномасштабної війни в Україні американська компанія Symonds Flags and Poles, яка базується в Ірвінгу, Техас, ніколи не виготовляла українські прапори. Але в міру того, як розгорталися події в Україні, компанія відчула потребу у виробництві синьо-жовтих прапорів.
«Наступне, що вам варто знати, вони зникають із полиць, — розповіла Крістіна Фаррелл, менеджер з продажу. — Наразі ми продаємо більше прапорів України, ніж прапорів Техасу».
Серед потоку замовлень було багато запитів місцевих автосалонів, які почали вивішувати найбільші прапори вздовж шосе Північного Техасу. Також прапори користуються популярністю й у звичайних людей, які хочуть продемонструвати підтримку українським біженцям:

«Ми подумали, що це буде чудовий спосіб допомогти і полегшити їх тягар, а також дати їм зрозуміти, що американці думають про них і моляться за них», - сказав Брюс Максвелл, один із покупців.
Symonds Flags and Poles, як і багато інших виробників, жертвує всі доходи від прапорів на гуманітарну допомогу Україні.
- В аеропорту Тель-Авіва літакам РФ подають сигнали прапором України — відео
- Ukraine Forever. Шотландська компанія створила офіційний тартан України на знак солідарності націй
- В Одесі на будинках з’явились понад 1500 українських прапорів, які неможливо поцупити — традиційні стяги не встигали вивішувати