Легко і просто. Ідеї новорічних виробів у дитячий садок та школу
Пора приступати до прикрашання свого будинку і підготовки його до зустрічі Нового року 2022. Для того, щоб прикрасити будинок, необов’язково купувати іграшки — достатньо зробити кілька гарних виробів на новий рік своїми руками. Окрім прикраси будинку, ці прості вироби можна взяти до саду чи школи.
Як матеріал можна взяти все, що знайдеться вдома — папір, картон, тканину, нитки та багато іншого. У школах та дитячих садках часто проводяться конкурси та виставки новорічних виробів. Вибирайте відповідні за віком та рівнем складності вироби, щоб діти теж брали участь у процесі.
Зірка з намистин

Цю прикрасу можна як повісити на новорічну ялинку, так і прикрасити святковий стіл.
Як робити?
- Намалюйте на картоні п’ятикутну зірку та виріжте її.
- Візьміть дріт і надіньте на нього бусинки будь-якого кольору.
- Згинайте дріт із бусинками по малюнку.
- Просуньте вільний кінець дроту через петлю, обтисніть і розріжте.
- За бажанням, можна зробити петлю із дроту, щоб повісити зірку на ялинку.
Гірлянда із паперових зірок

Яскравий зорепад можна зробити з простої гірлянди та кількох аркушів кольорового щільного паперу. Необов’язково вішати гірлянду на ялинку, адже нею можна оформити стіни у кімнаті чи вікно. Порада: папір краще вибирати з перламутром або вставками з фольги — так гірлянда з паперових зірок виглядатиме святково.
Як робити?
- Потрібно накреслити шаблон деталі для зірки і зробити розмітку.
- Для однієї зірки потрібно п’ять деталей.
- Згинаємо деталь по лініях згину, склеюємо.
- Збираємо зірку із п’яти частин.
- Гірлянда із паперових зірок готова до прикраси свята. Насолоджуйтесь красою, створеною своїми руками.
Сніжинки з паперу

Існують різні варіації створення паперових сніжинок, але в дитячий садок і школу можна обійтися простими у виготовленні сніжинками, які можуть зробити навіть найменші діти (звичайно, за допомогою дорослих).
Як робити?
- Щоб зробити класичну просту сніжинку, потрібно скласти аркуш паперу в 4−8 шари, згинаючи навпіл.
- Потім намалювати візерунок та вирізати його.
- Далі залишається розгорнути готову сніжинку і все готово.
- При бажанні можна приклеїти нитку на одну з верхівок сніжинки, щоб надалі повісити її на ялинку.
Новорічний вінок

Новорічний вінок можна повісити на двері або стіну, а також покласти в центр святкового столу. Крім того, він виграшно виглядатиме серед усіх дитячих виробів у саду або школі.
Як робити?
- Помістіть круглу губку в основу вінка. Потім на неї покладіть перші соснові гілочки.
- Намагайтеся добре укласти гілки в губці, щоб вони не розхитувалися. Ви можете чергувати кольори та розміри. Робіть це доти, доки не буде покрита вся губка.
- На різдвяний вінок можна прикріпити невеликі прикраси за допомогою клею. Інший варіант — використовувати нитку або тонку мотузку та прив’язати прикрасу до основи.
- Для закріплення більш важких прикрас рекомендуємо використовувати силікон. Наприклад, якщо ви покладете кілька соснових шишок, це буде найкращим варіантом, щоб добре прикріпити їх до маківки.
- На завершення укладаємо решту прикрас і закріплюємо невеликим дротом, щоб підвісити вінок до дверей, стіни або іншої поверхні. Ось як легко можна зробити різдвяний вінок.
