Відсутність стигм і стосунки в Мережі. Чому мілленіалам жити легше, ніж їхнім батькам
Мілленіали - покоління, народжене з 1981 по 1996 рік, - з легкістю скаржаться, що їхнє життя значно складніше, ніж було життя їхніх батьків і бабусь і дідусів в аналогічному віці. У деяких аспектах це дійсно так.
Однак у багатьох відношеннях життя молоді сьогодні краще, ніж було 30 або 60 років тому. Адже сфери стосунків, здоров'я і освіти зазнали найсильніших перетворень.
Сайт Business Insider зібрав шість основних причин того, що життя мілленіалів не таке складне, як його хочуть бачити:
Мілленіали можуть підтримувати зв'язок з родиною і друзями в соціальних мережах
Існує безліч розмов про те, що соціальні медіа руйнують нашу увагу, здатність насолоджуватися спокоєм, самооцінку й наше життя в цілому. Але одна з їхніх основних функцій - підтримувати зв'язок з людьми - і це дуже зручно. Вашій мамі може повезти одного разу натрапити на вулиці на сусіда з дитинства, але ви можете відпраляти їй повідомлення і фотографії в будь-який час.
Дослідження, опубліковане в 2015 році в Journal of Experimental Psychology показало, що «пасивне» використання Facebook дійсно може погіршити самопочуття. Але «активне» - може змусити нас почувати себе краще.

Мілленіали знаходять партнерів в Інтернеті - і такі стосунки можуть бути міцнішими
Коли батьки мілленіалів були молодими, онлайн-знайомств просто не існувало. І все більше досліджень показують, що люди, які познайомилися в Інтернеті, мають більш хороші стосунки, з меншою ймовірністю розлучаються і фактично виходять заміж швидше, ніж пари, які зустрілися в реальному житті.
Так може відбуватися тому, що люди, які реєструються на сайтах знайомств, можуть бути більш зацікавлені у відносинах, ніж, наприклад, люди в барі. Сьогодні легше, ніж будь-коли, знайти людей, орієнтованих на стосунки.
У мілленіалів є більше варіантів віддаленої та роботи з вільним графіком
Цифрові технології можуть мати дві крайності, якщо справа стосується роботи. З одного боку, можна і потрібно бути «завжди включеним». З іншого - сьогоднішні молоді фахівці можуть використовувати цю технологію в своїх інтересах. Сьогодні все більше компаній наймають співробітників на віддалену роботу.
Ця недоступна для більшості бебі-бумерів і покоління Х можливість дозволяє поліпшити баланс між роботою і життям, піклуватися про дітей або інших членів сім'ї.

Мілленіали мають легкий доступ до медичної інформації
За останнє десятиліття стало набагато легше знайти інформацію про харчування. Наприклад, з 2010 року ресторани повинні вказувати кількість калорій у всіх позиціях меню.
Хоча деякі експерти наполягають, що людям стало складніше втрачати вагу з багатьох причин, що включає меншу кількість сну і більший рівень стресу. Але кількість інформації про те, що саме ви даєте своєму організму, збільшилася - і тепер ваша справа, як її використовувати.
Мілленіали можуть вчитися за межами традиційної аудиторії
Великі освітні установи в усьому світі пропонують онлайн-курси та інші можливості віртуального навчання. Сьогодні є можливість підписатися на онлайн-класи за темами від програмування до створення особистого бренду.
Цей зсув справив великий вплив на покоління мілленіалів: опубліковане раніше опитування показало, що 69% людей у віці від 18 до 34 років сказали, що дізналися більше за допомогою технологій, ніж від людей. Серед покоління бебі-бумерів тільки половина сказала те ж саме.

Мілленіали рідше стикаються зі стигмою через психічне здоров'я
У липні 2017 року в Twitter став вірусним пост веб-розробника, в якому жінка поділилася e-mail'ом свого боса, в якому він похвалив за взятий вихідний, щоб зосередитися на її психічному здоров'ї.
Це яскравий приклад того, як стигма навколо психічного здоров'я поступово зникає. Експерти стверджують, що турбота про себе є настільки популярною серед мілленіалів, наскільки не була серед жодного покоління їхніх попередників.
Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

матеріалів розділу Life