Всі засоби гарні. Десять способів позбутися неприємного запаху в закритому взутті

Можна дуже просто позбутися неприємного запаху у взутті (Фото:AndreyCherkasov / depositphotos)
Взимку ми проводимо великий проміжок часу в закритому взутті та часто соромимося роззутися через неприємний запах, який накопичується в ньому.
Проблема неприємного запаху у взутті знайома й тим, хто постійно ходить по будинку в кімнатних капцях. Вони також мають властивість накопичувати специфічні аромати. Щоб впоратися з ними, можна використовувати готові магазинні спреї, а можна скористатися домашніми засобами. З їх допомогою ви здешевите процес боротьби з неприємними запахами та отримаєте не менш ефективний результат.
Що потрібно зробити, щоб позбутися неприємного запаху в закритому взутті
Сіль та дитяча присипка
Поглинальні властивості солі, дитячої присипки або тальку ідеально стають в пригоді, коли необхідно впоратися з неприємними запахами у взутті після прогулянки на вулиці. Достатньо засипати засіб у стару шкарпетку, покласти у взуття та залишити на ніч.
Сода
У NV вже писали, як можна просушити взуття за допомогою соди. Спосіб схожий на вищезгаданий з сіллю. Для того щоб взуття не тільки просохло, а ще й пахло приємним ароматом, у шкарпетки з харчовою содою необхідно додати столову ложку крохмалю та кілька крапель улюбленої ефірної олії.
Перекис водню
Для того щоб видалити неприємний запах у взутті за допомогою перекису водню, необхідно змочити ним ватяний диск і ретельно протерти взуття зсередини. Бажано робити це ввечері, щоб взуття постояло ніч незайманим. Вранці видаліть залишки перекису із взуття за допомогою вологої ганчірки або вологої серветки.
Оцет
Змочіть ватний диск в оцті та протріть взуття з внутрішньої сторони. Загорніть оброблене взуття в пакет, закрийте його та відкладіть на добу. Залишки оцту також можна видалити вологою ганчіркою або вологою серветкою.
Активоване вугілля
Подрібніть десять таблеток активованого вугілля та засипте на ніч у взуття. Вранці видаліть вугілля із взуття, бажано сухим способом, щоб його залишки не бруднили ноги.
Марганцівка
Спосіб для тих, хто свого часу встиг зробити великі запаси засобу. Розчиніть вісім кристаликів марганцівки в одному літрі води та обробіть отриманим розчином взуття із внутрішньої сторони.
Висушена м’ята або меліса
Природний ароматизатор підходить не тільки для чаю. Покладіть у взуття сухе листя меліси або м’яти та залиште там на добу.
Ефірна олія
Нанесіть кілька крапель улюбленої ефірної олії на зворотний бік устілок, вкладіть їх у взуття та залиште там на всю ніч. Вранці дістаньте та протріть вологою ганчіркою або серветкою.
Біла глина
Використовуйте білу глину за принципом солі чи соди. Шкарпетки з нею необхідно вкласти у взуття та залишити там на всю ніч.
Силікагель
Ніколи не викидайте маленькі пакетики з кульками силікагелю, які кладуть у коробку зі шкіряними виробами. Пересипте силікагель у тканинні мішечки або старі шкарпетки та залиште у взутті на тривалий час.

Раніше в NV розповіли, як позбутися неприємного запаху у взутті за допомогою звичайного шматка мила. Воно точно є в будинку у кожного з нас.