З обкладинкою у кольорах українського прапора. Травневий номер Vogue Чехословаччина присвятили Україні
Ще один Vogue, цього разу в Чехії та Словаччині, присвятив обкладинку Україні. Свіжий номер Vogue Чехословаччина вийде із трьома обкладинками в кольорах українського прапора та буде присвячений Україні.
Війна Росії проти України — головні події 3 червня
Vogue Чехословаччина вперше вийде без фотографій та будь-яких зображень на обкладинці. Усі три обкладинки травневого номера надруковані у кольорах українського прапора — жовтий логотип Vogue на блакитному тлі. Кожна з обкладинок містить лише напис білого кольору. Весь номер присвячений Україні. Він створений разом із командою Vogue UA.
«Вперше на обкладинці Vogue CS немає фотографії або зображення. Бувають моменти, коли фешн та модна фотографія повинні відійти на другий план. Не забуватимемо, що відбувається у нашому крихкому світі. Давайте цінувати те, що маємо. З новою ерою приходять питання, які нам вже давно не доводилося ставити собі. До них належить вибір між втечею заради самозбереження, рішучим героїзмом або тихим виживанням у складних ситуаціях. Простих відповідей немає. Швидкі випробування можуть зашкодити так само, як і зброя, і небажання слухати може бути гіршим за небажання допомогти», — йдеться у презентації травневого номера.
На двох обкладинках написи англійською мовою: How Do You Feel Now (Як ти почуваєшся зараз) і Time For Empathy (Час для емпатії), а третьою — напис українською мовою Живи, Україно!
Автором обкладинок став Бека Гвішіані, грузинський стиліст та засновник порталу про моду Style Not Com, якого запросили попрацювати над номером, присвяченим Україні.
«Це дуже особливий момент мого життя. Я спостерігаю за розвитком війни в Україні з першого дня (і навіть раніше, на шляху до неї) і я, як колишній грузин, розумію почуття нашого дружнього, українського народу, більше за інших», — написав Бека Гвішіані в Instagram.
Нагадаємо, квітневий номер польського Vogue вийшов роботою української художниці на обкладинці, на обкладинці британського Vogue розмістили фото українського міста Дніпро, а головну статтю присвятили темі біженців як явищу.