Дієтичний воркаут. Фахівці поділилися секретом правильного харчування для нарощування м'язової маси
Незалежно від того, скільки людині років насправді, займаючись спортом і вживаючи здорову їжу, вона може виглядати набагато молодшою, пише Men's Health.
Найпростіший спосіб наростити об'єм м'язової маси – регулярно займатися силовими навантаженнями та їсти білки. Дієтологи й фітнес-експерти дають кілька порад про те, як саме потрібно харчуватися, щоб збільшити м'язи.
Скільки. Новачкові в силових вправах необхідно вживати більше білка, ніж тому, хто виконує програми тренувань вже давно. Рекомендована денна норма – 1,5 грам білка на кілограм ваги. Чоловікові, який важить 80 кілограмів, можна приймати по 120 грам білка щодня.

Як часто. Норму протеїну, що міститься в продуктах харчування, слід розподіляти рівномірно на всі прийоми їжі. Якщо снідати їжею без білка, обідати стравами з помірною його кількістю, а на вечерю їсти виключно яйця, м'ясо та рибу, нарощування м'язів не буде продуктивним. Дієтологи радять вживати білок в однакових кількостях 3-4 рази на день.
До та після тренування. Щоб воркаут був більш ефективним, а процес синтезу білка проходив якомога краще, протеїнові продукти рекомендують вживати за 2-3 години до тренування і через 1-2 години після.
Під час сну синтез білка сповільнюється. Тому з'їсти багату на протеїн страву незабаром після пробудження дуже корисно.
Найкращі джерела білка. Продуктами, у яких міститься найбільше лейцину – амінокислоти, що відіграє важливу роль у створенні м'язових тканин, є яйця, молоко, кефір, риба, сир, боби, квасоля, сочевиця, горіхи та насіння льону.
Фахівці стверджують, що для якісного збільшення об'єму м'язів, дієта повинна складатися не тільки з білків. Незначна кількість жирів і вуглеводів урізноманітнює харчування і сприяє здоровому стану організму.
- Читайте також: Експерти назвали шість низькоінтенсивних тренувань, що дозволяють швидко спалювати калорії
Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті