Австралійський дієтолог назвала чотири причини, які заважають скинути зайву вагу
За її словами, до неї часто звертаються люди, які стежать за харчуванням і регулярно займаються спортом, але навіть через тривалий час вага залишається колишньою, пише The Telegraph. Тому, виходячи з власної практики, спеціаліст назвала чотири причини, які заважають втратити кілограми.
1. Стрес
Як розповідає Ліббі Уівер, існує очевидний зв'язок між стресом і ожирінням. Коли люди в стані стресу, в організмі постійно виробляється гормон адреналін, який допомагає організму адаптуватися до ситуації. Але в такому разі відбувається зниження рухової активності, в тому числі сповільнюється травлення. Крім того, організм починає використовувати глюкозу, а не жир в якості палива. Коли стрес затягується, в організмі активно починає вироблятися гормон кортизол, з-за чого починають руйнуватися м'язи.

- Читайте також: Ігнорувати легкий голод і дивитися на ваги. 10 правил тривалого, але ефективного схуднення
2. Високий рівень інсуліну
Інсулін - гормон, який регулює цукор в крові і доставляє глюкозу клітинам. Як стверджує фахівець, якщо людина не їла протягом деякого часу і трапляється стресова ситуація, тоді починає вироблятися адреналін, що викликає підвищення рівня цукру в крові. При сидячому способі життя людина не зможе витратити зайву глюкозу, тому вона направляється в жирові клітини, де і зберігатися. Експерт радить перевірити рівень глюкози та інсуліну в крові, якщо тривалі дієти і заняття спортом не дали ніяких результатів.

3. Нервова система
За словами експерта, нервова система регулює температуру тіла, контролює частоту подиху і серцевих скорочень, а також відповідає за інші важливі процеси. У людини симпатична нервова система відповідає за збудження серцевої діяльності, а парасимпатична - призводить до гальмування серцевої діяльності. Як каже фахівець, людина повинна вести такий спосіб життя, щоб обидві системи були в балансі. Але, якщо постійно мучти себе, то збільшуватиметься вироблення адреналіну, який використовує глюкозу як паливо, а не жир. Крім того, в такому випадку сповільнюється травлення.

4. Емоції
Як стверджує фахівець, багато її клієнтів відчувають невдоволеність життям, тому компенсують брак яскравих емоцій їжею. Навіть якщо вони вживають здорову їжу, це може вплинути на набір ваги. Таким пацієнтам Уівер радить взяти під контроль свої емоції і поміняти своє мислення. При необхідності слід звернутися до психолога.

Слідкуйте за найцікавішими новинами розділу НВ STYLE у Facebook та Вконтакті