Це здорово. Людство взяло курс на максимальне довголіття за допомогою нової релігії XXI століття — ЗСЖ
Людство взяло курс на максимальне довголіття: за останні 20 років кількість столітніх зросла вчетверо, а очікувана тривалість життя підвищилася на десятиліття. І все це не тільки внаслідок розвитку медицини і підвищення якості життя, а й завдяки новій релігії XXI століття — прагненню до здорового способу життя.
Кане Танаку, 118-річну мешканку японської префектури Фукуока, цьогоріч неабияк удостоїли — її запросили взяти участь у церемонії передачі Олімпійського вогню. На цей випадок у бабусі був грандіозний план: Танака збиралася подолати 100 м естафети селищем Сімі на своєму інвалідному візку, а останні кілька кроків зробити самостійно — вона навіть хвалилася журналістам спеціально придбаними для цього кросівками.
Через пандемію від церемонії довелося відмовитися, але ім'я японки все одно залишиться в історії: з 2019-го її занесено до Книги рекордів Гіннесса як найстарішу людину планети з нині живих.
За своє життя Танака встигла чимало: торгувала коржами, відвідала США і двічі пережила рак (останній у 103 роки). У 2018-ому старенька осіла в будинку для літніх людей, де тепер не спить собі на втіху і регулярно налягає на улюблені шоколадки з газованою водою. Секрет її довголіття простий: здоровий сон, щоденний підйом о 6 ранку і тренування розуму математичними завданнями, які японка клацає як насіння.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

матеріалів розділу Life