Незвичайне життя. Вісім звичок цікавих людей

12 травня 2019, 23:05

Немає нікого менш цікавого, ніж той, хто приховує своє справжнє обличчя зі страху, що воно не сподобається іншим

У цікавих людей є особлива привабливість. Вони розповідають неймовірні історії і ведуть незвичайне життя. Але що саме робить їх такими привабливими?

Перш за все, вони цікаві. Цікаві особистості завжди з натхненням досліджують навколишній світ, і ця енергія ллється з них.

Відео дня

Деякі люди цікаві від природи, але крім того є способи навчитися бути більш цікавим. Доктор Клер Ніксон відомий в Техаському університеті A&M як неймовірно цікавий професор бухгалтерського обліку (звучало б як оксюморон, якби це взагалі було можливим). Бухгалтерський облік — тема, яку складно піднести цікаво і весело, і це і робить доктора Ніксона таким особливим. Він настільки гарний у наданні речам захопливості, що не тільки викладає бухгалтерський облік, а й читає лекції про те, як бути більш цікавим.

Цікаві люди постійно одержимі цікавістю

Справді, будь-хто може навчитися бути більш цікавим, і це чудово, тому що може допомогти вам зміцнити ваші зв'язки, завоювати більше клієнтів і керувати більш ефективно.

Більшість цікавих людей об'єднує кілька спільних звичок. Іноді ці звички формуються природним шляхом, але частіше вони є результатом свідомих зусиль. Ось що роблять цікаві люди, щоб бути цікавими, непересічними і чарівними.

1. Вони закохані в свою справу. Джейн Гудолл, воістину цікава особистість, залишила свій будинок в Англії і в 26 років переїхала в Танзанію, щоб почати вивчати шимпанзе. Це стало справою її життя, і Гудолл повністю присвятила себе їй, надихаючи багатьох інших. Цікаві люди не просто цікавляться чимось — у них є пристрасні захоплення, і вони повністю присвячують себе їм.

2. Вони пробують нове. Цікаві люди роблять те, що їм цікаво. Вони знають, чого хочуть, і їм вистачає сміливості рухатися в цьому напрямі. Найчастіше це передбачає пробувати нове — щось, з чим вони спочатку можуть справлятися просто жахливо. Крім того, сам собою пошук нових вражень чудово впливає на настрій, а люди, які щасливі — привабливі і набагато більш цікаві, ніж депресивні зануди.

3. Вони не приховують свої примхи. У цікавих людей часто бувають неординарні примхи, які не вписуються в загальноприйняті норми. Але вони відкриті і не соромляться того, ким вони є, ні від кого не приховуючи свої незвичайні схильності. Наприклад, мільярдер Воррен Баффет ніколи не вів марнотратний спосіб життя. Замість цього він досі живе в тому самому скромному будинку, який купив в 1958 році за $31,5 тис. Може здатися химерним — або навіть дивним— що така багата людина живе так скромно, але Баффет не жертвує своїми уподобаннями на догоду очікуванням оточення.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

4. Вони уникають масових захоплень. Немає нічого більш нудного, ніж слідувати модним віянням, і цікаві люди прагнуть прокладати власний шлях. Зазвичай немає нічого поганого в тому, що роблять всі інші, просто цікаві люди — новатори, які ламають звичний хід речей, щоб просувати нові, хвилюючі і, зрозуміло, цікаві ідеї.

5. Вони залишають своє его за порогом. Самозакохана людина ніколи не буває цікава. Самозакохані люди завжди позують, завжди хвилюються про те, в якому вигляді вони постануть. Це втомлює і до того ж нечесно. Візьміть Опру Вінфрі — цікаву і зацікавлену особистість. У своєму виступі перед випускниками Стенфордського університету в 2008 році вона сказала: «Фокус в тому, щоб навчитися залишати своє его за порогом і замість цього почати прислухатися до інтуїції. Кожним правильним рішенням, яке я прийняла, — кожним коли-небудь прийнятим мною правильним рішенням — я зобов'язана саме їй. А кожне неправильне рішення було результатом того, що я проігнорувала свій внутрішній голос». Порада Опри дуже важлива: дотримуйтесь своїх цінностей, цілей і амбіцій, замість того, щоб турбуватися про те, як ви будете виглядати.

6. Вони завжди вчаться. З точки зору цікавих людей у світі повно нескінченних можливостей. Це цікавість до всього невідомого спонукає до постійного навчання, підживлюючи незгасним бажанням відкривати незвідане. Незважаючи на свій інтелект і досягнення, Альберт Ейнштейн все життя зберігав почуття подиву, яке змушувало його продовжувати ставити запитання про світ. Як і Ейнштейн, цікаві люди постійно одержимі цікавістю.

7. Вони діляться своїми відкриттями. Єдине, що цікавим людям подобається так само, як і вчитися – це ділитися своїми відкриттями з іншими. І хоча хтось може захопливо розповідати неймовірні історії про свої захопливі подорожі, тут є дещо більше. Цікаві люди придивляються до свого співрозмовника, прагнучи зрозуміти, що викликає його інтерес. Вони розповідають не заради того, щоб розповісти про все примітне, що з ними сталося — вони розповідають, щоб зробити приємність тим, хто їх слухає.

8. Вони не турбуються про те, що про них думають інші. Немає нікого менш цікавого, ніж той, хто приховує своє справжнє обличчя зі страху, що воно може не сподобатися іншим. Навпаки, цікаві люди вірні собі, де б вони не були, ким би вони не були і що б вони не робили. Цікаві люди навіть занадто непідробні. Знаменитий англійський письменник Чарльз Діккенс був наочним прикладом. Незалежно від того, де він працював — в будинку друга або в готелі — він приносив з собою особливі ручки і предмети, які розставляв певним чином. І хоча його поведінка могла здатися дивною, він завжди був вірний собі.

Підсумовуючи

Можливо не завжди буде легко вводити в своє повсякденне життя ці звички, але це саме те, що робить цікавих людей цікавими — вони йдуть проти течії, і це, поза всяким сумнівом, цікаво. І хоча я знаю, що ви вже примітні особистості, ніколи не забувайте продовжувати досліджувати світ і залишатися вірними собі.

Переклад НВ

Новое Время володіє ексклюзивним правом перекладу і публікації колонок Тревіса Бредберрі.

Оригінал опубліковано на inc.com. Републікування повної версії тексту заборонене.

Тревіс Бредберрі — володар нагород і співавтор бестселера "Емоційний інтелект 2.0", співзасновник TalentSmart, світового лідера з тестування та навчання емоційного інтелекту, що працює з 75% компаній зі списку Fortune 500.

Його книги перекладені на 25 мов і продаються в 150 країнах світу. Він також співпрацював з виданнями Newsweek, Time, BusinessWeek, Fortune. Forbes, USA Today, The Wall Street Journal, The Washington Post, The Harvard Business Review.

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Більше блогів тут

Показати ще новини
Радіо NV
X