Ресурсний стан. Як залишатися повним сил
В кожного з нас є достатньо енергії, але ми часто розтрачуємо свій ресурс через неграмотне використання
Як залишатись в ресурсі на самоізоляції? Є два ключові аспекти в підході до управління внутрішнім ресурсом, який я ще називаю енерджі-менеджментом:
1. Оптимізація енерговитрат та ресурсна поведінка (по суті, як ми розпоряджаємось енергією та своїм ресурсом);
2. Збагачення (як ми можемо їх нарощувати та помножувати).
Спочатку про перший аспект.
Коли ми відчуваємо, що швидко виснажуємося, то зазвичай кажемо, що у нас мало енергії. Справа в тому, що енергії в кожного з нас є достатньо. Повірте, наш організм дуже мудро сконструйований під наші потреби. Інше діло, що ми «зливаємо» свій ресурс через неграмотне використання та різного роду залежну поведінку. Думаєте це не про вас? Якби ж то, але правда в тому, що ви це теж робите. Щоправда, неусвідомлено, наче мимоволі, тому й не помічаєте.
Пояснити теоретично про що йдеться можу, але не буду. Натомість пропоную зробити вам цікавий та цінний для вашого розвитку практичний експеримент. Хоча б два дні (це мінімум, а краще три-чотири для глибшого розуміння) записуйте в блокнот протягом дня кожне своє заняття після того як його здійснили, а також скільки часу на нього витратили. Вранці прокинулись, пішли в душ на 10 хвилин, вийшли і зафіксували. Далі помедитували — 15 хвилин, поснідали — ще 15 хвилин. Зайшли в фейсбук на 5 хвилин, а пройшла година. Упс, так і записуємо: скролінг стрічки — 60 хвилин. Виписуємо все і по-чесному. Вам нікому не буде потрібно цей список показувати. Він призначений лише для вас і вашої подальшої роботи, щоб навчитись правильно і ефективно користуватись власним внутрішнім ресурсом.
Рухаємось далі.
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

матеріалів розділу Life