Щоденник ваги. Чотири безкоштовні програми для підтримки форми
Калькулятор калорій, лічильник випитої води, а також застосунки для медитації і пошуку компанії для занять спортом
Карантин забрав у нас не тільки можливість спілкуватися наживо з друзями, але і квадратні метри для заняття спортом. Всі трохи розледачіли. Перекусів стало більше, а сил менше.
Раніше ми з колегами кожні вихідні грали в футбол, але сьогодні я можу про це лише згадувати, сподіваючись, що незабаром все стане як раніше.
Щоб зовсім не втратити кондиції, я переглянув обидва стори із застосунками і склав свій топ, який допоможе підтримати або відновити як фізичну, так і ментальну форму.
1. Застосунок «Щоденник ваги й індекс маси тіла»
Перш ніж переживати через зайві кілограми на вагах, потрібно зрозуміти, а чи зайві вони насправді, і якщо так, то скільки їх. У застосунку «Щоденник ваги» є 4 базові інструменти, які допоможуть у цьому розібратися:
1. Індекс маси тіла, який допомагає дізнатися, чи відповідає ваша маса зросту.
2. Калькулятор калорій, який дозволяє розрахувати денну норму калорій, зважаючи на особисті показники, спортивний режим і намічену мету (підтримка ваги, плавна втрата, швидка втрата, плавний набір).
3. Калькулятор жиру, який покаже поточний відсоток жиру в організмі. Знадобиться кравецький сантиметр, щоб додатково виміряти окружність талії і шиї.
4. Співвідношення окружності талії до зросту — розрахує ідеальну окружність талії і точніші цифри ожиріння.
Завантажити: Android
2. Waterbalance
Залежно від віку, організм людини складається на 50−86% з води. Брак рідини в організмі призводить до проблем з метаболізмом, серцево-судинною системою, терморегуляції і рівнем концентрації.
Застосунок Waterbalance допомагає швидко підрахувати денну норму води — потрібно лише ввести інформацію про стать, вагу, зріст і вік.
Відстежувати свій рівень дуже зручно. У застосунок визуалізовано ваш денний рівень у вигляді чоловічка, який заповнюється рідиною. Додатково можна моніторити статистику щодня, щоб дізнатися, скільки днів на тиждень вдається виконувати норму.
Також пуш-повідомлення періодично нагадують про те, що потрібно поповнити запас води в організмі. Нагадування можна налаштувати з огляду на свій режим дня і тренувань.
3. Svitlo
На карантині складно постійно сидіти в одному і тому самому приміщенні. А тим, хто постійно оточений людьми, хочеться усамітнення й особистого простору. Застосунок для медитації Svitlo допоможе абстрагуватися від усього, розслабитися, а також налаштуватися на продуктивний день. Характерна особливість програми — приємний голос диктора, який розмовляє українською мовою. Можна вибрати різні напрями і цілі медитацій — для подолання стресу, позбавлення від тривоги тощо.

4. PlaySeek
Карантин коли-небудь закінчиться, а накопичену енергію доведеться кудись дівати. Спорт — найкраще рішення. Застосунок PlaySeek допомагає знайти активних людей, які як і ви хочуть займатися спортом. Головний робочий простір програми — це карта.
Можна швидко зв’язатися з хлопцями, які шукають ще кількох гравців для міні-футболу неподалік від вашого будинку, хтось розшукує на вихідні партнера для великого тенісу, а хтось просто компанію для ранкових пробіжок.
Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения НВ
Більше блогів тут