П’ять помилок у відносинах із грошима, яких краще уникати

Даріус Фору: «Якщо вам дуже хочеться придбати якусь певну машину, купуйте її, але тільки якщо можете заплатити за неї готівкою» (Фото:nd3000/Depositphotos)
Не існує такого поняття, як «надійне» джерело доходу
Днями я натрапив на дослідження, учасникам якого ставили питання: на що вони витрачають більшу частину заробленого тяжкою працею. Знаєте, що відповіли більш ніж 64 млн американців? «На розваги». Я не вважаю, що розважатися — це погано. Але витрачаючи на розваги занадто багато, ми, як правило, шкодуємо про це, оскільки потерпає наше фінансове становище.
Особливо необачно витрачати гроші, яких у вас немає. Озираючись у минуле, більшість людей сумнівається у тому, що варто було залазити у борги.
Якщо ми витрачаємо більше, ніж слід, то, як правило, на проведення дозвілля або на речі, які хочемо мати, але яких насправді не потребуємо. Це типова помилка у поводженні з грошима, якої припускався багато хто з нас.
Якщо ми припиняємо витрачати гроші на те, чого не потребуємо, ситуація кардинально змінюється. Діючи так день у день і при цьому розумно вкладаючи свої заощадження, ви неминуче розбагатієте.
Але є й інші помилки у відносинах із грошима, яким ми часто не надаємо значення. Деякі з них можуть здатися зовсім дрібними, але вони відіграють велику роль. Далі про те, у чому вони полягають і як можна почати їх виправляти сьогодні.