На що ми витрачаємо своє життя? Блог Тіма Урбана

Більшість з нас витрачає на сон близько 7-8 годин на добу. Що залишає нам 16-17 годин неспання кожен день. Це приблизно 1 000 хвилин.
Давайте розділимо цей час на 100 десятихвилинних кубиків. Це ваш актив на кожен день.

З ранку і до вечора ви витрачаєте кубик за кубиком на своє повсякденне життя. Коли кубики закінчуються – ви відправляєтеся спати.
Завжди цікаво зробити крок назад і згадати, як ми використовували свої сьогоднішні кубики. Скільки з них ми витратили на те, щоб поліпшити своє майбутнє? А скільки просто на задоволення? Скільки кубиків ви розділили з іншими людьми, а скільки залишили тільки для себе? Скільки використали на те, щоб створити що-небудь нове, а скільки – на споживання? Скільки йде на турботу про ваше тіло, про розум і на все інше? Які кубики за сьогоднішній день будуть вашими улюбленими, а які – ненависними?
Давайте викладемо всі кубики в одну велику таблицю. І уявімо, що вам потрібно підписати кожен якоюсь сьогоднішньою справою.

Тільки вписати потрібно все-все, на що ви витрачаєте свій день. А потім оцінити, наскільки результат ваших дій вартує зазначених витрат. Приготувати вечерю – це три кубики, а замовити готову вечерю – жодного. Вам не шкода трьох кубиків на приготування? 10 хвилин щоденної медитації варті цілого кубика вашого життя? 20 хвилин читання щовечора дає вам 15 прочитаних книг в рік – це варто двох кубиків?
Які кубики сьогоднішнього дня будуть вашими улюбленими, а які – ненависними?Якщо ви любите відпочивати з відеоприставкою, вам потрібно оцінити, наскільки ця розвага для вас дорога, та виділити їй певну кількість кубиків. Випивка з другом після роботи займе близько 10 кубиків. Як часто ви готові їх віддавати, і яким саме друзям? Які кубики у вашій таблиці будуть присвячені тільки тому, що ви на них напишете, і ніколи нічому іншому, а які ви готові обговорювати? Може бути, якісь кубики ви просто залишите порожніми, щоб мати можливість приймати гнучкі рішення?

Тепер уявіть, що наша табличка повністю розписана всім, що ви робили вчора. І задайте собі питання: як ці дві таблички (чиста і заповнена) відрізняються одна від одної, і чому?
Переклад НВ
Оригінал публікації на сайті Wait But Why
Wait But Why час від часу пише щось новеньке. Ми посилаємо кожен пост по email більш 230,000 осіб – введіть свою адресу тут, і ми додамо вас до списку (ви будете отримувати лише кілька листів на місяць). Ви також можете слідкувати за Wait But Why в Facebook і Twitter.
Новое Время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Wait But Why. Републікування повної версії тексту заборонено
Більше поглядів тут
Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Instagram.

матеріалів розділу Life