Як набратися сміливості і розповісти про сексуальне насильство. Досвід кінозірки Аліси Мілано

25 жовтня 2017, 17:37
Я не готова розповісти історію в деталях, але можу зізнатися, що піддавалася сексуальним домаганням і знущанням так часто, що все і не згадаю

«Коли нам говорять, що кожна третя жінка стикається з сексуальними домаганнями на робочому місці, це нічого не говорить по суті. Конкретних історій конкретних жінок (і чоловіків) ми так і не дізнаємося», – пише американська кіноактриса, зірка серіалу «Всі жінки відьми» Аліса Мілано в колонці для The Motto.

Відео дня

Але коли ти бачиш, що людина, з якою ти дружиш вже близько 35 років, пише: «Я теж» (після скандалу навколо кінопродюсера Харві Вайнштейн в мережі почалася кампанія, в рамках якої люди під хештегом #MeToo зізнаються, що особисто стикалися з сексуальним насильством або домаганнями - НВ), це стає поштовхом для початку розмови. Це дозволяє тобі сказати: «Я цього не знала. Розкажи мені, якщо хочеш. Як я можу підтримати тебе?»

Ми так зациклені на негідниках, які роблять жахливі вчинки, що зовсім забуваємо про жертви

Кампанія #MeToo, запущена мною на хвилі скандалу з Харві Вайнштейном, - це спроба зрушити фокус уваги з злочинця на його жертву. Ми так зациклені на негідниках, які роблять такі жахливі вчинки, що зовсім забуваємо про жертви. Чи не даємо їм можливості відчути, що вони можуть розповісти свою історію і зцілитися.

Надаючи жінкам можливість сказати «Я теж», не вдаючись у подробиці про те, як, коли і де це сталося (часом це занадто боляче), нам відкривається весь спектр проблем, пов'язаних з такими історіями.

Я не готова розповісти свою історію в деталях, але можу зізнатися, що піддавалася сексуальним домаганням і знущанням так часто, що відразу все і не згадаю. Якби хтось попросив мене перерахувати всі подібні випадки, довелося б сісти і провести «інвентаризацію» життя. І це не тому, що я працюю в Голлівуді. Іноді це було в барах, де я проводила час з друзями, або просто в таксі. Це проблема не тільки Голлівуду, і кампанія #MeToo довела це. (...)

Ми схильні «затискати» біль в собі, щоб він не став частиною нас самих, але якщо ми не зцілилися, з часом це ще більше поглине нас. Набратися сміливості, прийняти свої переживання, проаналізувати їх і поділитися з іншими - це сильна штука (...). Через тривале мовчання ми не розуміємо, що навколо є люди, готові прийняти і підтримати нас.

Жінки потрібні одна одній, і жінкам потрібні чоловіки. Нам потрібні брати, батьки і друзі, які побачать слова «Я теж» і з готовністю протягнуть руку допомоги. Ці чоловіки не підтримають культуру «розмов в роздягальні». Допоможіть їм це зрозуміти.

Починаючи кампанію, я знала, що сексуальне насильство і домагання - річ поширена, але мене це все одно не перестає дивувати. Багато з тих, хто наважився зізнатися, - люди, яких я знаю багато років, з якими ходжу пити каву і дивитися кіно. Проте, вони ніколи не розповідали мені свої історії.

Коли я забирала доньку зі школи, до мене підійшла одна з мам. Подивилася на мене зі сльозами на очах і обняла. Це всюди. (...)

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Переклад НВ

Повну версію колонки Аліси Мілано читайте на The Motto

Новое Время запрошує на лекції наших відомих колумністів Діалоги про майбутнє. Детальна програма тут

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Більше блогів тут

Показати ще новини
Радіо NV
X