Ідеальне майбутнє. Як підготуватися до зустрічі з реальністю

4 жовтня 2017, 06:34
Три приклади того, як слід зустрічатися з реальністю, щоб не розчаруватися в собі

__92
__92 Фото:

Якби майбутнє було таким, яким ми його собі уявляємо, все було б набагато простіше. Але, на жаль, у моєму житті ніколи не відбувалося щось так, як мені цього хотілося. Реальність завжди відрізняється від фантазій. І ця різниця може стати для вас цікавим сюрпризом. Або ж може повністю зруйнувати вас.

Відео дня

Я наведу кілька прикладів.

Приклад 1: Коли я хочу почати прокидатися раніше, я мрію про те, як же приємно буде вставати тихого раннього ранку, як добре буде, якщо я почну проводити свій день з максимальною користю: читати, медитувати, займатися йогою. Моє життя буде приголомшливим! Але коли я дійсно починаю рано вставати, реальність сильно відрізняється від моїх очікувань: я відчуваю себе втомленим, я рухаюся надто повільно, відволікаюся від медитації, не можу писати, бо все ще не прокинувся.

Я можу дуже розчаруватися, як у собі, так і в цій реальності. А можу просто прийняти ці відчуття як те, про що мені слід знати. Я можу продовжувати рано прокидатися. Але замість того, щоб бути впевненим, що у мене абсолютно все вийде, тепер я буду знати, що у мене може виникнути відчуття втоми. Спробуйте не думати, що все повинно відповідати вашим фантазіям. Просто досліджуйте себе.

Приклад 2: У мене завжди є неймовірний план, коли я хочу почати нову програму фізичних вправ. Я збираюся виконати амбітну кількість присядів або якесь інтенсивне тренування в стилі кросфіт. О, братику, я збираюся стати таким підтягнутим, що люди будуть захоплюватися моїми новими квадрицепсами!

Але потім, коли я починаю виконувати ці фізичні вправи, я розумію, що це складніше, ніж я міг собі уявити. Я намагаюся щосили, але я ризикую отримати травму. Після жорсткого навантаження відчуваю себе як зомбі, через хворобливі відчуття не можу знову приступити до своїх вправ. Виявляється, моєму тілу потрібно трохи більше відпочинку, ніж я припускав, і мені слід набагато повільніше нарощувати інтенсивність тренування.

Я можу розчаруватися в своєму тілі. Або поставитися до цього як до можливості змінити своє мислення і свої тренування. Коли ми зустрічаємося віч-на-віч із реальністю, ми в змозі адаптуватися до неї. Ми не повинні занадто жорстко дотримуватися нашого плану, наполегливо намагатися відповідати ідеалам. Пристосовуючись, ми вчимося бути гнучкими. Це одна з найпрекрасніших переваг зустрічі з реальністю.

Приклад 3: Коли я сідаю за нову книгу, мені б хотілося думати, що я – дивовижний письменник, який може одним помахом змінити життя людей. Люди будуть настільки вражені мудрістю моєї книги, що буквально закидають мене грошима на подяку. Я прокинуся рано, буду писати, як маніяк, і за два тижні мою книгу буде опубліковано.

Пристосовуючись, ми вчимося бути гнучкими

Але я впевнений, ви знаєте, що реальність в цьому випадку для мене - як холодний душ. Коли я починаю писати, мені спочатку доводиться долати моїх «демонів зволікання». Мені потрібно перевірити електронну пошту, почитати свої улюблені блоги, зробити прибирання вдома, закінчити деякі дослідження, - все, що завгодно, аби тільки не писати. Я відстаю від графіка, я насолоджуюся процесом написання книги набагато менше, ніж я очікував. Це схоже на важку роботу, а не на блаженство.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Це може вбити мене. Так і відбувалося в минулому. Але моя найкраща відповідь реальності - прийняти цю ситуацію, поставитися до неї з гумором, знайти щось цікаве в цьому процесі, виявити радість. Звичайно, люди не поклоняються моєму письменницькому таланту, але за допомогою моїх книг я контактую зі своїм читачами, зі своїм внутрішнім «я». Це неймовірний процес, який набагато кращий за будь-які фантазії.

Висновок: будьте відкритими!

Ми ідеалізуємо наше майбутнє. А коли стикаємося з реальністю, то не готові до неї. І для багатьох (включаючи мене), це може стати причиною розчарувань і зривів.

Але життя - не таке вже й страшне. Якщо ми відкриті до цієї іншої реальності, замість того, щоб її відкидати, ми можемо:

  • Прийняти цю реальність
  • Краще її вивчити
  • Відкрити для себе нові можливості
  • Подякувати реальності за несподівані моменти
  • Насолоджуватися цими моментами
  • Відрегулювати наші плани
  • Стати гнучкішими
  • Дослідити себе

Саме так ми і повинні зустрічатися з холодною і жорсткою реальністю. І це може бути чудово.

Переклад НВ

Новое Время володіє ексклюзивним правом на переклад і публікацію колонок Лео Бабаути. Републікація повної версії тексту заборонена

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения Нового Времени

Більше блогівтут
Показати ще новини
Радіо NV
X