Боїтеся зробити помилку? П’ять способів умовити себе ризикнути

31 липня 2021, 12:45

В особистому і професійному житті ми втрачаємо безліч можливостей просто тому, що боїмося помилитись

В світі постійних змін і екстремальної невизначеності помилки і «неробочі рішення» — невід'ємні складові нормального життя та обов’язкова складова успіху.

В особистому і професійному житті ми втрачаємо безліч можливостей просто тому, що боїмося помилитись.

Відео дня

Упередження про те, що якщо допустив помилку — ти невдаха, не керівник, не експерт, не лідер — стає справжнім стопером для багатьох.

Це упередження суворим критиком декларує в наших головах «не варто», «може не вийти», «ризиковано», «що скажуть інші», раз за разом спиняючи перед тим як ми наважуємось ризикнути, спробувати щось нове.

Що якщо почати домовлятись із своїм «критиком» про те, що через помилки і поразки ви рухаєтесь вперед і вгору, а не назад і вниз?

П’ять способів відповісти своєму внутрішньому критикові:

«Мої помилки чи невдачі не роблять мене невдахою, а стають можливістю для росту».

«Емоції в тому числі сум, страх, роздратування, відраза. Кожна емоція — це підказка про значущість для мене того, що відбувається. Емоції роблять мене людиною».

«Я обираю „обирати“ себе. Моє життя для мене, а не я — для свого життя. Це я вирішую і приймаю рішення. Я обираю, як реагувати на те, що відбувається в моєму житті».

«Приниження інших людей, їхня критика, обговорення, плітки, не допоможуть мені почувати себе краще і не зроблять мене краще. Повага до інших дорівнює повага до себе. Повага до себе дорівнює повага до інших».

«Я не маю бути ідеальним, мені добре бути собою, змінюватися за власним бажанням. Все, що ідеальне — не справжнє. Все, що справжнє - не ідеальне».

«Мої помилки чи невдачі не роблять мене невдахою, а стають можливостями для росту».

Текст опубліковано з дозволу автора

Оригінал

Приєднуйтесь до нашого телеграм-каналу Мнения НВ

Показати ще новини
Радіо NV
X