Living the War. У Києві випустили перший номер англомовного журналу про життя у місті під час війни РФ проти України

В Україні вийшов перший номер друкованого журналу Living the War англійською мовою (Фото:колаж NV — телеграм Розбиті вази)
Living the War допомагає знайти відповіді та створити власне розуміння історичних подій, які відбулися після 24 лютого для англомовної аудиторії.
Вийшов перший номер журналу Living the War з історіями киян під час війни.
Журнал документує життя під час російсько-української війни. Перший том присвячено Києву та спробі росіян захопити українську столицю. Досвід міста передано через історії різних його мешканців:
- є 20-річна зоозахисниця, яка вивозила безногих собак під обстрілами з Ірпеня;
- є 80-річна історикиня, яка навіть 24 лютого стоїчно працювала над першим українським перекладом Тіта Лівія;
- є бізнесмен, чий склад з товаром вартість якого перевищувала 16 млн євро було зруйновано російськими обстрілами.
Ми зробили цей журнал, щоб розказати правду про події перших місяців війни і те, як ці події вплинули на життя людей і міста. Так, як би ми розповідали це своїм іноземним друзям у приватних бесідах. Щоб допомогти англомовній аудиторії не загубитись в емоціях, які ми всі відчуваємо, чи заблукати в контексті, який розуміють тільки українці. Щоб читач міг скласти своє власне бачення про події та життя в Києві на основі свідчень людей різних професій, віку та соціально статусу. Щоб читачі могли поставити себе на місце тих, хто 24 лютого опинився в Києві та прийняв рішення залишитись.
Що всередині на 258 сторінках:
- Дванадцять героїв — дванадцять персональних свідчень людей, які перебували в Києві, коли Росія розв’язала війну, та залишалися в місті протягом лютого-жовтня 2022 року.
- П’ять глав, що присвячено конкретним періодам: від загрози війни у січні до нової фази війни в жовтні.
- Відібрана колекція фотографій від восьми українських авторів, яка зображує життя під час війни з різних перспектив.
Том містить біля 150 сторінок фото від восьми фотографів та художників: Михайла Палінчака, Вови Воротньова, Василини Врублевської, Олександра Бурлаки, Романа Пашковського, Саши Маслова, Саши Курмаза та Макса Левіна.
Усі фотографи передають свої гонорари за участь в книзі родині Макса Левіна, вбитого росіянами під Києвом навесні 2022 року. Наразі обговорюється ідея створення освітнього фотопроєкту для дітей у місті Боярка, де він народився і жив.
Як замовити: на сайті проєкту,
вартість — 44$ або 1600 грн.