Український Оскар. Оголошено лонг-лист номінантів на Золоту дзиґу

22 січня 2018, 15:22

22 січня став відомий лонг-лист номінантів на другу національну кінопремію України - Золота дзиґа.

Як повідомили організатори кінопремії, відбір пройшло 59 кіноробіт: 16 повнометражних ігрових, 22 короткометражні ігрові, 13 повнометражних документальних та 8 анімаційних.

Відео дня

Зокрема, до повного списку номінантів на отримання другої кінопремії України Золота дзиґа увійшли:

Повнометражний ігровий фільм

Dzidzio Контрабас (режисер Олег Борщевський)

IZI (режисер Андреа Маньяні)

Іній (режисер Шарунас Бартас)

Інфоголік (режисер Валентин Шпаков)

Кіборги (режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Лагідна (режисер Сергій Лозниця)

Межа (режисер Петер Беб’як)

Мир вашому дому! (режисер Володимир Лерт)

Правила бою (режисер Олексій Шапарєв)

Припутні (режисер Аркадій Непиталюк)

Рівень чорного (режисер Валентин Васянович)

Стрімголов (режисер Марина Степанська)

Урок магії (режисер Лілія Солдатенко)

Час хризантем (режисер Дмитро Мойсеєв)

Червоний (режисер Заза Буадзе)

Чужа молитва (режисер Ахтем Сеітаблаєв)

Анімаційний фільм

Елювіум - регенеративна істота (режисер-постановник: Стас Сантімов)

Лабіринт (режисер-постановник: Олександр Колодій, Степан Коваль)

Подорож (режисер-постановник: Євгенія Кіракосян)

Причинна (режисер-постановник: Андрій Щербак)

Хроніки одного міста (режисер-постановник: Євген Сивокінь)

Чудове чудовисько (режисер-постановник: Сергій Мельніченко)

Я купив велосипед (режисер-постановник: Микита Лиськов)

Я Чайник! (режисер-постановник: Оксана Карпус)

Короткометражний ігровий фільм

Uneasiness (режисер В’ячеслав Паренюк)

Благодать (режисер Жанна Озірна)

Бритва (режисер Дарина Долеско)

Бузок (режисер Катерина Горностай)

Випуск’97 (режисер Павло Остріков)

Віддалік (режисер Катерина Горностай)

Двері (режисер Наталія Давиденко)

Дім (режисер Ірина Цілик)

Ефект сходів (режисер Катя Павленко)

Ілюзія контролю: Початок (режисер Владек Занковскі)

Кінець місяця (режисер Олег Ісаков)

Клітка для папуги, що говорить (режисер Ірина Асонова)

На своїй землі (режисер Олександр Кирієнко)

Намір (режисер Анна Смолій)

Невидима (режисер Максим Наконечний)

Нетерпимість (режисер Володимир Бакум)

Післясмак (режисер Юра Катинський)

Свині (режисер Роман Любий)

Солатіум (режисер Христина Тинькевіч)

Технічна перерва (режисер Філіп Сотниченко)

У полі (режисер Олександр Шкрабак)

Фотоморгана/Photomorgana (режисер Ірина Кальченко)

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Документальний повнометражний фільм

Американська мрія. У пошуках правди (режисер Володимир Мула)

Будинок Слово (режисер Тарас Томенко)

Вєаюфром (режисер Дмитро Лавріненко)

Війна химер (режисер Анастасія Старожицька)

Дельта (режисер Олександр Течинський)

Діксі Ленд (режисер Роман Бондарчук)

Контури (режисер Олег Чорний)

Майже 10.000 виборців (режисер Уляна Осовська)

Манливий, Солодкий, Без Меж або Пісні і Танці про Смерть (режисер Тетяна Ходаківська)

Одесити на Донбасі (режисер Олександр Авшаров)

Свій голос (режисер Сергій Маслобойщиков)

Серце мами Гонгадзе (режисер В’ячеслав Бігун)

Друга національна кінопремія Золота дзиґа пройде 20 квітня 2018 року в Києві.

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X