Людина, яка продала свою шкіру і Щось не так з Роном. Головні кінопрем'єри тижня
Цього тижня в українських кінотеатрах виходять драма Людина, яка продала свою шкіру і мультфільм Щось не так з Роном.
Валерій Мирний
Крім того, на великі екрани повертається психоделічна мелодрама Гаспара Ное Вхід в порожнечу.
Приємного перегляду!
Людина, яка продала свою шкіру. Каутер Бен Ханья. З 14 жовтня.
Драма на злобу дня. Чоловік на ім'я Сем Алі змушений терміново бігти з Сирії: він необережно розкритикував владу під час Громадянської війни. На батьківщині залишилися наречена і мрії. Попереду невизначеність, голод, приниження.
На одній з вечірок Сем знайомиться з художником на ім'я Джеффрі Годфруа. Останній пропонує чоловікові угоду: Годфруа робить на спині Сема татуювання шенгенської візи, тим самим перетворивши його на арт-об'єкт. Плюси відомі - він зможе потрапити в бажану Європу, буде жити в дорогих готелях і отримувати зарплату. Але і мінуси значні - втрата ідентичності, поблажливе ставлення людей.
Фільм туніски Каутер Бен Ханья досліджує проблему біженців з несподіваного боку. І робить це успішно. Картина номінувалася на Оскар в категорії Найкращий іноземний художній фільм.
Щось не так з Роном. Сара Сміт. З 14 жовтня.
Мультфільм на злобу дня. У центрі історії тут школяр на ім'я Барні, якому батьки на день народження дарують робота-компаньйона. Такі є у більшості однокласників Барні: іграшка була довгоочікуваною. Робота звуть Рон і з ним щось не так.
Він намагається дружити, але постійно глючить і як наслідок потрапляє в незручні ситуації. Разом з Роном в незручне становище потрапляє і Барні. Проте в цих пригодах хлопцям вдається знаходити спільну мову.
В оригінальній озвучці звучать голоси: Зака Галіфіанакіса, Олівії Колман, Еда Хелмса та інших.
Вхід в порожнечу. Гаспар Ное. З 14 жовтня.
Повторний вихід у прокат нехай і не для всіх, але вже класики. Мова в цій психоделічній мелодрамі йде про брата (Оскар) і сестру (Лінда), які, втративши батьків, переїхали в Токіо. І почали, принаймні Оскар, масштабно вживати галюциногени. Ефект цей Ное передає буквально: ми дивимося на світ його фільму очима Оскара. І коли останній приймає наркотик, на екрані з’являються красиві візерунки.
Але найцікавіше починається, коли Оскар помирає, і глядач починає сприймати світ живих через ширяючу нагорі душу хлопця.
За словами Гаспара Ное, ідея зняти фільм про життя після смерті від першої особи прийшла йому ще в юності, коли він, з'ївши галюциногенних грибів, подивився голлівудську класику — нуар Леді в озері.
Головні ролі в картині зіграли: Натаніель Браун і Пас де ла Уерта.