Секс і кохання. П’ять книг про бажання і потреби

3 січня 2020, 16:16

Автори цих книжок пишуть про тіло як для чоловіків, так і для жінок. І навіть для дітей, оскільки їм теж треба знати, з чого складається їх фізична «оболонка».

НВ
Фото: НВ

Адже хіба тільки дорослих стосується таке поняття, як «душа», «ніжність» чи кохання? І невже це залежить від статевої та вікової ознаки, чи все ж таки від самої людини?

Відео дня

Алан і Барбара Пізи. Чому чоловіки хочуть сексу, а жінки потребують любові. — К.: КМ-Букс, 2019

КМ-Букс
Фото: КМ-Букс

Книжки цих авторів продаються по всьому світу мільйонними тиражами, і в цій розповідається про те, яку роль відіграють інтимні стосунки в житті людини. Наприклад, що змушує деяких чоловіків постійно міняти партнерок по сексу, або що змушує жінок вимагати зобов’язань від чоловіків? Також автори дають докладні відповіді на питання щодо того, як виникають любов і романтика, чого насправді хочуть чоловіки і жінки, чим найчастіше зумовлений випадковий секс, чому стаються подружні зради. Їхні висновки і поради ґрунтуються на результатах численних досліджень і наукових експериментів. З книжки зокрема можна дізнатися, на чому базуються відмінності у психології та поведінці мужчин і жінок; чому чоловіки та жінки так по різному відносяться до сексу та кохання; які є шляхи досягнення взаєморозуміння у стосунках та вирішення комунікаційних проблем; які є способи успішного пошуку ідеального партнера; які чоловічі якості цінять жінки і що насправді потрібно чоловікам; чому секс — чудовий засіб від головного болю; як раз і назавжди покращити своє особисте життя.

Сандра Барк, Камерон Діаз. Книга про тіло. Закони голодування, навчання витривалості й інші способи полюбити нове тіло. — К.: Book Chef, 2019

Book Chef
Фото: Book Chef

У цій незвичайній книжці відома авторка ділиться своїм особистим досвідом — розповідає, як стала прислухатися до свого тіла і навчилася розуміти, любити його і допомагати йому. Вона переконана: сильне, витривале і красиве тіло дозволить підкорити будь-які вершини — в кар'єрі, в коханні, в творчості. Воно допоможе зробити життя довгим, здоровим і щасливим. Також у відвертій та цікавій розмові про тіло акторки і фотомоделі Камерон Діаз та дієтолога Сандри Барк можна знайти багато корисної інформації про правильне харчування, догляд за собою, фізичні навантаження — все, що зробить жінку красивою, енергійною та щасливою. У книзі наведено рецепти корисних страв з органічних продуктів, інформацію про продукти та вітаміни, що в них містяться, комплекси повсякденних фітнес-вправ, поради із саморозвитку тощо. Цікаво буде дізнатися про те, якими рецептами краси і молодості користується й сама Камерон Діаз.

Павло Денищук. Жіночі груди: пристрасть та біль. — К.: Саміт-Книга, 2019

Саміт-Книга
Фото: Саміт-Книга

Це одна з небагатьох унікальних і небанальних книжок про делікатний предмет розмови, яка насправді має для українського та міжнародного ринку величезне значення. У «жанровому» сенсі це не лише праця визнаного у всьому світі пластичного хірурга, який присвятив свою книжку жінкам, але й докладна історія питання. Медицина та езотерика, мода і культура, психологія та родинне життя — саме у цьому контексті розглянута тема жіночих грудей, які за всі часи збуджували пристрасть, натомість для жінок були найвразливішим органом, і то не лише в сексуальному сенсі. Отже, як зберегти молодість, красу, пружність та здоров’я грудей, як доглядати за грудьми в домашніх умовах, чи існують вітаміни для краси та молодості грудей — ці та інші поради (а також відповіді на питання, як характер жінки пов’язаний з формою грудей, або як лише дотиками до сосків чоловік може довести жінку до найвищої точки насолоди) можна знайти у цій першій в Україні енциклопедії про жіночі груди. Методичні, практичні та теоретичні розділи на зразок «Жіночих грудей у традиційних уявленнях українців» Ірини Ігнатенко у цій незвичайній книжці «проілюстровані» оповіданнями українських авторів, серед яких Олександр Козинець (Галерея одкровень), Ілона Скала (Сиськи), Євгенка Чугуй (Тонка межа), Анастасія Нікуліна (Справжня), Олена Скачко (Пятый размер), Олена та Юлія Чернінькі (Розмір має значення), Оксана Щирба (Її небо, що стало нашим), Олена Карпенко (Кров з молоком), Ірина Говоруха (Укусы пчел), Ірина Клекіт (Недожінка).

poster
Дайджест NV Преміум
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів NV
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Мінна Лейсі. Велика книга про тіло. — К.: Артбукс, 2019

Артбукс
Фото: Артбукс

Завдяки цій книзі з величезними розкладними сторінками і яскравими ілюстраціями, діти зможуть дізнатися про чудові способи роботи людського тіла. Наприклад, вони можуть досліджувати структуру гігантського скелета, дізнатися, як працює наш слух, що робить мозок, як серце качає кров, з’ясувати, що знаходиться в голові, і подивитися, що відбувається з їжею в шлунку. Інформація про людське тіло дуже важлива для кожної людини, і чим раніше дитина дізнається, як все у ній влаштовано і взаємопов'язано, тим краще вона зможе розуміти себе і піклуватися про своє здоров’я. Але для дітей будова тіла занадто складна для розуміння, саме тому авторка створила книгу, в якій просто, зрозуміло і завдяки детальним і яскравим ілюстраціям ще й наглядно, розповідається дітям про тіло.

Айна Бестард. Що ховається у тілі? — Л.: Видавництво Старого Лева, 2018

Видавництво Старого Лева
Фото: Видавництво Старого Лева

Ця книжка цілком доступною мовою розповідає про те, що ж ховається у людському тілі? Авторка немов пропонує цікаву та пізнавальну гру, під час якої може виявитися, що під час розгляду крізь кольорові скельця можна виявити безліч деталей, яких не побачити неозброєним оком. Гляньте крізь зелене скельце, як закликають у книжці, і, здавалось би, тіло — це лише те, що є ззовні; натомість коли глянути крізь синє - з’являться тисячі деталей, які на перший погляд неможливо побачити. І нарешті, коли глянути крізь червоне скельце — можна відкрити багато прихованих таємниць цього неймовірного механізму, в якому всі ми живемо. Загалом цікава та пізнавальна книжка без зайвих «оптичних» подробиць та «візуальних» уточнень, завдяки якій вибудовується чітке уявлення про функціонування нашої тілесної «оболонки», та цілого всесвіту, який знаходиться всередині.

X