Оголошено номінантів на другу кінопремію Золота дзиґа

26 березня 2018, 17:43

У понеділок, 26 березня, члени Української кіноакадемії оголосили список номінантів на кінопремію Золота дзиґа-2018.

Найбільшу кількість номінацій отримала комедія Припутні режисера Аркадія Непиталюка, військова драма Кіборги режисера Ахтема Сеітаблаєва, драма Стрімголов Марини Степанської, документально-ігровий фільм Рівень чорного Валентина Васяновича.

Відео дня

Повний список номінантів на другу кінопремію Золота дзиґа:

Найкращий фільм

Dzidzio Контрабас

Припутні

Рівень чорного

Кіборги

Стрімголов

Найкращий документальний фільм

Будинок "Слово"

Манливий, солодкий, без меж або пісні і танці про смерть

Дельта

Діксі Ленд

Найкращий короткометражний ігровий фільм

Випуск'97

Бузок

Технічна перерва

Найкращий анімаційний фільм

Лабіринт

Хроніки одного міста

Причинна

Найкращий композитор

Микита Моісеєв (Стрімголов)

Антон Байбаков (Діксі Ленд)

Алла Загайкевич (Будинок "Слово")

Найкращий режисер-постановник

Сергій Лозниця (Лагідна)

Аркадій Непиталюк (Припутні)

Валентин Васянович (Рівень чорного)

Найкращий актор у головній ролі

Дмитро Хом’як (Припутні)

Вячеслав Довженко (Кіборги)

Михайло Хома (Dzidzio Контрабас)

Найкраща акторка у головній ролі

Олена Узлюк (Припутні)

Даша Плахтій (Стрімголов)

Лілія Яценко (Чужа молитва)

Найкращий актор другого плану

Віктор Жданов (Кіборги)

Олег Мосійчук (Стрімголов)

Яков Ткаченко (Припутні)

Найкраща акторка другого плану

Римма Зюбіна (Межа)

Ніна Набока (Припутні)

Лариса Руснак (Стрімголов)

Найкращий оператор-постановник

Валентин Васянович (Рівень чорного)

Юрій Король (Кіборги)

Олександр Рощин (Припутні)

Найкращий художник-постановник

Євгенія Лисецька (Припутні)

Владислав Одуденко (Рівень чорного)

Шевкет Сейдаметов (Кіборги)

Найкращий сценарист

Валентин Васянович (Рівень чорного)

Наталя Ворожбит (Кіборги)

Сергій Лозниця (Лагідна)

Аркадій Непиталюк, Роман Горбик (Припутні)

Найкращий художник із гриму

Тетяна Герлак (Припутні)

Олена Ходос (Стрімголов)

Ліліана Хома (Кіборги)

Найкращий художник із костюмів

Марина Коломієць (Припутні)

Надія Кудрявцева (Кіборги)

Світлана Симонович (Червоний)

Найкращий звукорежисер

Антон Бржестовський (Кіборги)

Сергій Степанський (Стрімголов)

Сергій Степанський (Рівень чорного)

Премією за внесок у розвиток українського кінематографа буде нагороджений Вячеслав Криштофович.

Переможці будуть оголошені 20 квітні на церемонії вручення нагород другої національної кінопремії Золота дзиґа.

poster
Дайджест головних новин
Безкоштовна email-розсилка лише відбірних матеріалів від редакторів НВ
Розсилка відправляється з понеділка по п'ятницю

Слідкуйте за найцікавішими новинами з розділу НВ STYLE в Facebook

Редактор: Марія Кабацій
Показати ще новини
Радіо НВ
X