Душа, Батько і Земля кочівників. Оголошено номінантів на кінопремію BAFTA 2021

9 березня 2021, 18:10

Британська академія кіно і телевізійних мистецтв оголосила номінантів на здобуття премії BAFTA 2021.

У той час як Золотий глобус і Critics 'Choice Award 2021 назвали переможців 2021 року, знаменита британська премія BAFTA 2021 тільки оголосила список номінантів. Церемонія нагородження 74-ої премії відбудеться 11 квітня 2021 року в Королівському Альберт-Холі в Лондоні.

Відео дня

Найкращий фільм

Батько / The Father
Мавританець / The Mauritanian
Земля кочівників / Nomadland
Дівчина, що подає надії / Promising Young Woman
Суд над чиказької сімкою / The Trial of the Chicago 7

Найкращий британський фільм

Стійка броня / Calm With Horses
Розкопки / The Dig
Батько / The Father
Його будинок / His House
Лімбо / Limbo
Мавританець / The Mauritanian
Звідки ти родом? / Mogul Mowgli
Дівчина, що подає надії / Promising Young Woman
Rocks
Свята Мод / Saint Maud

Найкращий фільм не англійською мовою

Ще по одній / Another Round
Дорогі товариші! / Dear Comrades!
Знедолені / Les Misérables
Мінарі / Minari
Quo Vadis, Aida?

Найкращий документальний фільм

Колектив / Collective
Девід Аттенборо: Життя на нашій планеті / David Attenborough: A Life on Our Planet
Дисидент / The Dissident
Мій учитель - восьминіг / My Octopus Teacher
Соціальна дилема / The Social Dilemma

Найкращий анімаційний фільму

Вперед / Onward
Душа / Soul
Легенда про вовків / Wolfwalkers

Найкращий режисер

Томас Вінтерберг, Ще по одній / Another Round
Шеннон Мерфі, Молочні зуби / Babyteeth
Чи Ісаак Чанг, Мінарі / Minari
Хлоя Чжао, Земля кочівників / Nomadland
Ясміла Жбанич, Quo Vadis, Aida?
Сара Гаврон, Rocks

Найкраща актриса

Бакка Бекрей, Rocks
Рада Бланк, 40-річна версія / The Forty-Year-Old Version
Ванесса Кірбі, Фрагменти жінки / Pieces of a Woman
Френсіс Макдорменд, Земля кочівників / Nomadland
Вунмі Моссак, Його будинок / His House
Елфрі Вудард, Клеменсі / Clemency

Найкращий актор

Різ Ахмед, Звук металу / Sound of Metal
Чедвік Боузман, Ма Рейні: Мати блюзу / Ma Rainey's Black Bottom
Адарш Гура, Білий тигр / The White Tiger
Ентоні Хопкінс, Батько / The Father
Мадс Міккельсен, Ще по одній / Another Round
Тахар Рахім, Мавританець / The Mauritanian

Найкраща актриса другого плану

Нів Алгар, Стійка броня / Calm With Horses
Косар Алі, Rocks
Марія Бакалова, Борат 2 / Borat Subsequent Moviefilm
Домінік Фішбек, Юда і Чорний Месія / Judas and the Black Messiah
Ешлі Мадекве, County Lines
Юн Е Чжон, Мінарі / Minari

Найкращий актор другого плану

Деніел Калуя, Юда і Чорний Месія / Judas and the Black Messiah
Баррі Кеоган, Стійка броня / Calm With Horses
Алан Кім, Мінарі / Minari
Леслі Одом-молодший, Одна ніч в Майамі / One Night in Miami
Кларк Пітерс, П'ятеро однієї крові / Da 5 Bloods
Пол Раджі, Звук металу / Sound of Metal

Найкраща оригінальна музика

Манк / Mank
Мінарі / Minari
Новини з усього світу / News of the World
Дівчина, що подає надії / Promising Young Woman
Душа / Soul

З повним списком номінантів можна познайомитися за посиланням .

Редактор: Юлія Найденко
Показати ще новини
Радіо NV
X